Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21, Bratislava | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Škoda Tomáš (A) | |||
Termín od: | 27.05.2024 | Termín do: | 31.05.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.05.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 26.05.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá,
UPOZORNENIE - Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 27. 5. 2024 - mailom do 10.00 hod. (i.mario.popovic@gmail.com) alebo osobne do 12.00 hod. - zoznam prihlásených.
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, denný program
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 03.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Bálintová Adela | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | |||||
3 | Bartáková Ella | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 3 | |||||
4 | Beličáková Alica | 04.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
5 | Bérešová Barbora | 27.03. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
6 | Blašková Nikola | 13.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
7 | Böhmová Olívia | 07.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
8 | Böhmová Sofia | 07.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
9 | Bolebruchová Emma | 08.04. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
10 | Brisudová Mishel | 10.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
11 | Čemanová Karolína | 30.03. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
12 | Černá Ema | 01.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
13 | Černáková Hana | 28.03. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | |||||
14 | Debnárová Lucia | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 92 | |||||
15 | Demeterová Paulína | 13.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
16 | Dolák Karin | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 155 | |||||
17 | Domaracká Viktória | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
18 | Dzurillová Barbora | 29.03. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
19 | Erbanová Nina | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
20 | Fialová Tamara | 28.03. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
21 | Filová Michaela | 14.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | |||||
22 | Futášová Zara | 11.04. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
23 | Gajdošechová Karin Júlia | 03.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
24 | Goffová Sarah | 14.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
25 | Górna Adela | 02.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | |||||
26 | Gregušová Marína | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
27 | Gróf Isabella | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
28 | Hadidom Naomi | 10.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
29 | Hajdučková Stella | 04.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
30 | Halecká Ema | 04.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
31 | Hanková Viktória | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
32 | Haríková Ema | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | |||||
33 | Holecová Chiara | 04.04. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
34 | Holovičová Tamara | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | |||||
35 | Houdek Vera | 14.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 50 | |||||
36 | Hrajnohová Michaela Halina | 15.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | |||||
37 | Ilavská Laura | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 228 | |||||
38 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
39 | Jánošíková Diana | 27.03. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
40 | Janošková Alexandra | 03.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 2 | |||||
41 | Jedináková Nina | 02.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
42 | Juričkovičová Nina | 27.03. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 32 | |||||
43 | Kalášková Marcela | 28.03. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | |||||
44 | Kaľavská Ema | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
45 | Kapráliková Laura | 10.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | |||||
46 | Kašparová Hanka | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 43 | |||||
47 | Kellner Viktória | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
48 | Keršáková Jana | 11.04. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
49 | Košťálová Viktória | 27.03. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
50 | Križanská Michaela | 10.04. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
51 | Kukučková Ema | 27.03. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
52 | Kušnírová Lívia | 02.04. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 | |||||
53 | Kutejová Natália | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
54 | La Rosa Sara | 08.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 40 | |||||
55 | Laššová Gréta | 01.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 79 | |||||
56 | Lišková Nina | 05.04. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | |||||
57 | Lopuchovská Michaela | 27.03. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
58 | Lukáčiková Lea | 17.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
59 | Lukáčová Lilien | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
60 | Lyžičiarová Radoslava | 05.04. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
61 | Madliaková Lenka | 08.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | |||||
62 | Marhevková Michaela | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
63 | Mattei Bianca | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 52 | |||||
64 | Micháliková Natália | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
65 | Minichová Natália Megan | 04.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
66 | Mlynarčíková Elisa | 08.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
67 | Mojžišová Ela | 02.04. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | |||||
68 | Moussa Elissa | 03.04. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | |||||
69 | Mutkovičová Amia | 23.04. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
70 | Nováková Olívia | 09.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
71 | Nováková Simona | 30.04. 2024 | 2012 | M-d | TC EMPIRE Trnava | 1 | |||||
72 | Novotná Nikol | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
73 | Ocilková Olívia | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
74 | Pajtášová Sára | 27.03. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
75 | Pavlová Stasiya | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||||
76 | Priesterová Júlia | 09.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
77 | Pučanová Liliana | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
78 | Ráczová Nela | 06.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
79 | Raymonds Emily Oluchi | 29.03. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
80 | Remeníková Zara | 16.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
81 | Rodinová Viktória | 29.03. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
82 | Romanová Natália | 27.03. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | |||||
83 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 05.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 56 | |||||
84 | Sabolová Emma | 16.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 38 | |||||
85 | Sabovčíková Lea | 06.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 5 | |||||
86 | Saloky Scarlett | 13.04. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | |||||
87 | Ščibranová Adela | 02.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
88 | Šimová Anabela | 02.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
89 | Škodáček Stella | 01.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
90 | Škodáčková Kristína | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
91 | Škrabáková Victoria | 12.04. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
92 | Slabá Stela | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
93 | Sliacka Nela | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | |||||
94 | Slobodníková Terézia | 09.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | |||||
95 | Slováková Nela | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
96 | Šramková Mia | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
97 | Sukupčáková Melánia | 28.03. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
98 | Tallo Karolína | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
99 | Tarasovičová Tamara | 27.03. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
100 | Tokárová Simona | 09.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
101 | Tokošová Sára | 16.04. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||||
102 | Tomášová Lea Olívia | 04.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
103 | Turoňová Tamara | 01.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | |||||
104 | Valentová Lea | 08.04. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
105 | Valičeková Viktória | 29.03. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
106 | Varga Christina | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
107 | Vargová Vanesa | 28.03. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
108 | Vasiľová Dorothy | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
109 | Volfová Lara | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | |||||
110 | Vozárová Anna | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
111 | Weissová Simona | 08.04. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
112 | Zemanová Tatiana | 12.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jakubcová Nicol | 18.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 96 | |||||
2 | Semanová Sára | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Fuchsová Alžbeta | 24.04. 2024 12:37 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 113 | |||||
2 | Luciaková Nina | 22.05. 2024 13:46 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
3 | Tajtáková Izabela | 17.05. 2024 13:58 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
4 | Tanková Tiffany | 20.05. 2024 21:35 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 |