Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 19.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1 SNV |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Daňková Alexandra | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | |||||
3 | Erdélyi Olívia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
4 | Fialová Tamara | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | |||||
5 | Goffová Sarah | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
6 | Gorielova Uliana | 22.05. 2024 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||||
7 | Hajdučková Stella | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
8 | Haríková Ema | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
9 | Chylová Nikola | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
10 | Jabrocká Daniela | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | |||||
11 | Jeníková Lota | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
12 | Keršáková Jana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
13 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
14 | Mihalovičová Sofia | 06.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
15 | Priesterová Miroslava | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
16 | Stanková Sophia Laura | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
17 | Tomášová Lea Olívia | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
18 | Vargová Vanesa | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Horňáková Zara | 04.06. 2024 08:51 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 |