1. | (1) | Lehet Jakub | |||
Lehet Jakub | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Špak Milan | ||||
Špak Milan | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Samoši Peter | ||||
6:1 6:2 | Samoši Peter | ||||
6. | Kerekeš Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | Adásek Samuel | ||||
Adásek Samuel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Majerčík Viktor | |||
Majerčík Viktor | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Plencner Beňadik | ||||
Plencner Beňadik | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Špak Samuel | ||||
Špak Samuel | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Ryšan Daniel | |||||
16. | Ryšan Daniel | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Vodrážka Benjamín | |||||
18. | Vodrážka Benjamín | 32 16 8 SF F | |||
19. | Karlubík Adam | ||||
6:2 6:2 | Hrabkovský Jakub | ||||
20. | Hrabkovský Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Pavlík Martin | |||||
22. | Pavlík Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Urban Samuel | |||||
24. | (3-4) | Urban Samuel | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Hadidom Matúš | |||||
26. | Hadidom Matúš | 32 16 8 SF F | |||
27. | Žáček Simon | ||||
7:6(3) 6:0 | Lešťan Eduard | ||||
28. | Lešťan Eduard | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Straňák Samuel | |||||
30. | Straňák Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Kičiň Denis | |||||
32. | (2) | Kičiň Denis | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | LEVOČA CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | TATC 92 Levoča,Potočná 26, 054 01 Levoča | |||
Zástupca rozhodcu: | Hodorovský Branislav (C) | |||
Termín od: | 14.08.2013 | Termín do: | 17.08.2013 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
certifikát klubu, rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie, útecha dievčatá
R: Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Branislav Hodorovský