1. | (1) | Magdolen Anton | |||
Magdolen Anton | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Garaj Bruno | ||||
Garaj Bruno | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bebjak Richard | ||||
6:4 6:3 | Kozík Filip | ||||
6. | Kozík Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Grolmus Róbert | |||
Grolmus Róbert | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Šuran Tomáš | |||
Šuran Tomáš | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mekýš Jozef | ||||
6:0 6:0 | Daniška Dávid | ||||
12. | Daniška Dávid | 32 16 8 SF F | |||
13. | Baranec Dušan | ||||
6:2 6:3 | Baranec Dušan | ||||
14. | Németh Igor | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Hulák Andrej | |||||
16. | (5-8) | Hulák Andrej | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Izakovič Martin | |||||
18. | (5-8) | Izakovič Martin | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kučera Peter | ||||
7:6(4) 6:1 | Kučera Peter | ||||
20. | Čistý Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Mojto Samuel | |||||
22. | Mojto Samuel | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Bežák Milan | |||||
24. | (3-4) | Bežák Milan | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Mísař Aleš | |||||
26. | (5-8) | Mísař Aleš | 32 16 8 SF F | ||
27. | Verčík Ivo | ||||
6:0 6:1 | Verčík Ivo | ||||
28. | Filípek Alexander | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Motus Marcel | |||||
30. | Motus Marcel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Škvarka Šimon | |||||
32. | (2) | Škvarka Šimon | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | TC Topoľčany, Javorova 4640/1 | |||
Zástupca rozhodcu: | Šudy Jaroslav (A) | |||
Termín od: | 28.12.2013 | Termín do: | 30.12.2013 | |
Kontakt: | PaedDr. Marcela Mokrá | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907292385, | |||
Kontakt e-mail: | mmokra@pobox.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 27.12.2013 10:00 | TC Topoľčany |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: Marcela Mokrá, zástupca rozhodcu: Jaroslav Šudy