1. | (1) | Kmošková Barbora | |||
Kmošková Barbora | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Homolová Henrieta | ||||
Homolová Henrieta | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kotianová Lenka | ||||
6:1 6:0 | Kotianová Lenka | ||||
6. | Halvoníková Timea | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kotlíková Inez Maria | ||||
Kotlíková Inez Maria | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Dudová Sara | |||
Dudová Sara | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Yaron Emmy | ||||
Yaron Emmy | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Mihaldová Nadja | ||||
Mihaldová Nadja | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Barčíková Alexandra | |||||
16. | Barčíková Alexandra | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Chyláková Simona | |||||
18. | Chyláková Simona | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
Janegová Kristína | |||||
20. | Janegová Kristína | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Pleváková Ema | |||||
22. | Pleváková Ema | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Zelinová Tereza | |||||
24. | (3-4) | Zelinová Tereza | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Danišová Nina | |||||
26. | Danišová Nina | 32 16 8 SF F | |||
27. | Jančová Ivana | ||||
6:3 6:1 | Jančová Ivana | ||||
28. | Felszeghy Elis Rebecca | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Chudejová Mia | |||||
30. | Chudejová Mia | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Kapsdorferová Paulína | |||||
32. | (2) | Kapsdorferová Paulína | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 2955, Kysucké Nové Mesto | |||
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 18.08.2015 | Termín do: | 21.08.2015 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
Zmena usporiadateľa z dôvodu rekonštrukcie areálu (pôvodný usporiadateľ Fresh Club Zvolen).
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R:Boris Drexler, zástupca rozhodcu: Michal Bača