Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21, Bratislava | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Škoda Tomáš (A) | |||
Termín od: | 27.05.2024 | Termín do: | 31.05.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.05.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 26.05.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
UPOZORNENIE - Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 27. 5. 2024 - mailom do 10.00 hod. (i.mario.popovic@gmail.com) alebo osobne do 12.00 hod.
Rozpis, organizačný výbor,
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 23.04. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | |||||
2 | Adamča Martin | 10.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | |||||
3 | Babulic Juraj | 13.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
4 | Bartek Mathias | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
5 | Baťala Branislav | 02.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
6 | Brejka Alex | 28.03. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
7 | Brejka Hugo | 28.03. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
8 | Brutenič Marko | 16.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
9 | Čičo Michal | 29.03. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
10 | Čuchran Tobias | 04.04. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
11 | Čulman Nataniel | 19.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
12 | Danninger Sebastian | 22.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
13 | Ďuris Lucas | 01.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | |||||
14 | Ďuriš Tomáš | 27.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
15 | Eisenreich Maximilian | 24.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
16 | Firit Colin | 16.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | 103 | |||||
17 | Gróf Rene | 01.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
18 | Herdický Martin | 16.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
19 | Húsenica Ľuboš | 31.03. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 3 | |||||
20 | Janec Marek | 02.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
21 | Juríček Jáchym | 02.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 14 | |||||
22 | Kazimír Tomáš | 07.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | |||||
23 | Kimak Maximilian | 03.04. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||||
24 | Klement Xavier | 07.04. 2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 18 | |||||
25 | Kočiš Martin | 24.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | |||||
26 | Kollár Danny | 01.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | |||||
27 | Kováčik Šimon | 14.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
28 | Kozel Oliver | 30.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
29 | Krahulec Jakub | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
30 | Krnáč Michal | 13.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
31 | Kurhajec Marián | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | |||||
32 | Lipinský Nino | 31.03. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
33 | Lipták Erik | 28.03. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
34 | Lörinčík Lukas | 01.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
35 | Malinka Igor | 02.04. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | |||||
36 | Marčišin Andrej | 12.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
37 | Mihók Kristián | 31.03. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
38 | Noga Oliver | 04.04. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | |||||
39 | Norko Tibor | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | |||||
40 | Piroha Matúš | 30.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
41 | Polák Lukáš | 31.03. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
42 | Polak Róbert | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
43 | Saluga Samuel | 08.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | |||||
44 | Sanson Matteo | 27.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | |||||
45 | Šimko Filip | 07.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
46 | Šupica Marko | 31.03. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
47 | Svitek Samuel | 27.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
48 | Tomašovič Ľubomír | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 17 | |||||
49 | Vaškanin Lukáš | 23.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | |||||
50 | Vrábel Samuel | 07.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
51 | Žovic David | 15.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
52 | Zuberec Samuel | 30.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 |