' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100110 - STC Tennis Academy Púchov
Miesto konania (adresa dvorcov):Svätoplukova 1463, 020 01 Púchov
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Lazorová Angela (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Luhový Ivan (B2)   
Termín od:14.01.2017 Termín do:17.01.2017
Kontakt:Ivan Luhový
Kontakt tel.:mobil - 0907799248,
Kontakt e-mail:ivan.luhovy@centrum.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší dorastenci3216-14.01.2017 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Angela Lazorová, ZVR: Ivan Luhový

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Krištof Minárik 
   14.01.2017
2. Kevin Potaš 
 
3. Paolo Russo 
   14.01.2017
4. Boris Jánošík 
 
5. Tomáš Lánik 
   14.01.2017
6. Michal Novanský 
 
7. Lukáš Pokorný 
   14.01.2017
8. (5-8)Dušan Oberta 
 
9. (3-4)Adam Arbet 
   14.01.2017
10. Lukáš Palovič 
 
11. Stanislav Valent 
   14.01.2017
12. Dalibor Králik 
 
13. Adam Maximilián Murár 
   14.01.2017
14. Jakub Kaťuch 
 
15. Adam Gajdoš 
   14.01.2017
16. (5-8)Lukáš Bielik 
 
17. (5-8)Ivo Gondor 
   14.01.2017
18. Adrián Kopál 
 
19. Milan Bežák 
   14.01.2017
20. Jozef Mikuš 
 
21. Šimon Sedliak 
   14.01.2017
22. Alfréd Almási 
 
23. Samuel Peško 
   14.01.2017
24. (3-4)Adam Behúň 
 
25. (5-8)Šimon Habšuda 
   14.01.2017
26. Michal Moncoľ 
 
27. Radovan Michalik 
   14.01.2017
28. Miloš Karol 
 
29. Sebastián Pjontek 
   14.01.2017
30. Jakub Lovecký 
 
31. Marko Grnáč 
   14.01.2017
32. (2)János Fekete 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Fekete J.  Minárik K. 
   14.01.2017
2. Lánik T.  Valent S. 
 
3. Gondor I.  Mikuš J. 
   14.01.2017
4. Bežák M.  Králik D. 
 
5. (3-4)Habšuda Š.  Behúň A. 
   14.01.2017
6. Kaťuch J.  Palovič L. 
 
7. Kopál A.  Pokorný L. 
   14.01.2017
8. Šuran T.  Sedliak Š. 
 
9. Lovecký J.  Russo P. 
   14.01.2017
10. Grnáč M.  Oberta D. 
 
11. Michalik R.  Novanský M. 
   14.01.2017
12. (3-4)Jánošík B.  Moncoľ M. 
 
13. Almási A.  Karol M. 
   14.01.2017
14. Pjontek S.  Peško S. 
 
15. Gajdoš A.  Murár A. 
   14.01.2017
16. (2)Arbet A.  Bielik L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Minárik Krištof31.10.20182001D-chTK Jednotka 3
2 Fekete János31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 6
3 Arbet Adam31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 12
4 Behúň Adam31.10.20182001D-chTK LOVE 4 TENNIS 16
5 Bielik Lukáš31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 20
6 Habšuda Šimon31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 27
7 Oberta Dušan31.10.20182001D-chTenisová akadémia Prešov 29
8 Gondor Ivo31.10.20182001D-ch1. TC SCORP Michalovce 30
9 Jánošík Boris31.10.20182001D-chSTC Tennis Academy Púchov 32
10 Moncoľ Michal31.10.20182001D-chMTK Rimavská Sobota 33
11 Pjontek Sebastián30.04.20172001D-chTK Slávia STU Bratislava 37
12 Grnáč Marko30.10.20172001D-chLieskovský tenisový klub-LTC 38
13 Peško Samuel31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 45
14 Mikuš Jozef31.03.20172001D-chTKM Betliar 46
15 Lánik Tomáš31.10.20182002D-chTC EMPIRE Trnava 49
16 Russo Paolo31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 63
17 Novanský Michal31.10.20182002D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 69
18 Králik Dalibor31.10.20182001D-chTK TENEM Nemšová 70
19 Pokorný Lukáš31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 74
20 Kopál Adrián31.10.20182002D-chTK Kúpele Piešťany 76
21 Sedliak Šimon31.10.20182002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 90
22 Bežák Milan31.10.20182002D-chTK Nová Dubnica 96
23USPMurár Adam Maximilián31.10.20182002D-chTK Jednotka 100
24 Palovič Lukáš31.10.20182002D-chTenisová akadémia Prešov 103
25USPGajdoš Adam31.10.20182002D-chTK Slovan Bratislava 108
26 Michalik Radovan30.11.20172003S-chTK Mladosť Košice 113
27 Kaťuch Jakub31.10.20182002D-chTK Mladosť Košice 115
28WCValent Stanislav31.10.20182002D-chTC EMPIRE Trnava 117
29 Karol Miloš31.10.20182002D-chFORTUNA Trnava 120
30 Lovecký Jakub31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 127
31 Almási Alfréd31.12.20172003S-chTC EMPIRE Trnava 134
32 Potaš Kevin31.12.20172003S-chTenisová akadémia Prešov 143
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Šmotlák Oliver31.10.20182001D-chTK Slovan Bratislava 59
2Dušička Matúš31.10.20182001D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 65
3Hlavenka Norbert30.04.20172001D-chTK 77 Skalica 67
4Gálik Matej31.10.20182002D-chTK LOVE 4 TENNIS 68
5Magdolen Anton31.10.20182002D-chTC Topoľčany 82
6Jaščur Juraj31.08.20172001D-chTK Tatran 2007 Prešov 89
7Habodász Adam31.10.20182002D-chTK Slovan Bratislava 92
8Purnoch Adam30.09.20172001D-chTK Slovan Bratislava 93
9Šuran Tomáš31.10.20182002D-chTK Nová Dubnica 110
10Boháč Radomír31.07.20172001D-chŠK TC Dúbravka 111
11Svoreň Matej Martin31.08.20172001D-chTK TCN Nitra 122
12Dao Oliver30.11.20172003S-chTK Slávia STU Bratislava 128
13Hlaváč Roland31.10.20182002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 131
14Filípek Dominik31.10.20182002D-chTK Žilina 145
15Gibala Martin31.10.20182002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 153
16Sura Ivan31.10.20182002D-chTK Mladosť Košice 156
17Černák Filip31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 168
18Lukovics Jakub31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 181
19Hulák Andrej31.10.20182002D-chTK Slávia SPU Nitra 215
20Karas Daniel30.04.20182003S-chTJ Sokol Prešov 238
21Pitoňák Jakub31.03.20172002D-chVTC Pezinok 250
22Dráb Pavol30.11.20172003S-chTenisová akadémia Prešov 262
23Jobus Miroslav31.03.20172002D-chTK 77 Skalica 304
24Hajduch Marko30.11.20172003S-chTK Inter Bratislava 328
25Kučera Lukáš31.10.20182002D-chTK Nová Dubnica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Kepič Tomáš30.04.20172001D-chTK DRANaM Košice 83
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bebjak Richard30.11.20172003S-chZápadoslovenský tenisový zväz  
2Fajth Filip31.10.20182002D-chTK Sparta Považská Bystrica  
3Frič Róbert31.10.20182002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 122
4Gatial Samuel31.05.20182002D-chTA M. Ryšavého Bojnice 128
5Grolmus Róbert31.10.20182002D-chTA M. Ryšavého Bojnice 198
6Heligman Adam31.10.20182002D-chTK Mladosť Košice 317
7Keľo Pavel30.11.20172003S-chTA Rimavská Sobota  
8Macháček Matej31.07.20172001D-chVTC Pezinok 119
9Macho Miroslav31.05.20182002D-chTA M. Ryšavého Bojnice 328
10Mičušík Filip31.10.20182002D-chBenet LTC Bytča 126
11Ondruš Tomáš31.10.20182002D-chTK Žilina 148
12Slovinský Matúš30.04.20182001D-chTC Moravský Svätý Ján 79
13Stacho Miroslav31.10.20182002D-chPrima Šport Pov. Bystrica 250
14Šurina Oliver31.10.20182001D-chTK Inter Bratislava 24
15Šušlík Martin31.10.20182001D-chBenet LTC Bytča 121
16Žilkay Filip30.11.20172003S-chTC EMPIRE Trnava 274


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk