Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110055 - TK WLP Bardejov | |||
Názov turnaja: | BARDEJOVSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kutuzovova 3828, Bardejov 08501 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Vateha Miroslav (C) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | neregistrovaný rozhodca (A) | |||
Termín od: | 20.12.2014 | Termín do: | 21.12.2014 | |
Kontakt: | Mgr. Róbert Senčák | |||
Kontakt tel.: | byt - 0908053990, mobil - 0908053990, | |||
Kontakt e-mail: | robosencak@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 12. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 16 | 8 | - | 19.12.2014 10:00 | TK WLP Bardejov |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R:Miroslav Vateha
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Potaš Kevin | |||
6:0 6:0 | |||||
2. | Košč Branislav | 8 SF F | |||
3. | Hudák Max | ||||
4:6 6:4 6:1 | |||||
4. | Ševčík Jakub | 8 SF F | |||
5. | Ferenc Michal | ||||
6:3 6:3 | |||||
6. | Virgala Juraj | 8 SF F | |||
7. | Jezierski Maksym | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | (2) | Kožiak Martin | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 24 | ||||
2 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 43 | ||||
3 | Košč Branislav | 31.03.2016 !!! | 2003 | M | TK Tatran 2007 Prešov | 50 | ||||
4 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 66 | ||||
5 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Ferenc Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Virgala Juraj | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Slovan Bardejovské Kúpele | |||||
8 | Jezierski Maksym | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čurlej Michal | 12. 12. 2014 12:13 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
2 | Kuľha Tomáš | 15. 12. 2014 16:32 | 2003 | M | TJT Michalovce | 76 | ||||
3 | Majorský Adam | 18. 12. 2014 13:42 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
4 | Smoleňák Hugo | 18. 12. 2014 18:54 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry |