Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 20.08.2016 | Termín do: | 22.08.2016 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | neurčené | |
starší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Baranec Dušan | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jergič Daniel | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Németh Pavol | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Piovarči Matúš | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Trejbal Filip | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Keľo Pavel | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Petrík Maroš | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Futej František | 32 16 8 SF F | |||
13. | Petrík Šimon | ||||
6:3 7:5 | |||||
14. | Lichý Alexander | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Mareček Milan | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Nováček Adam | ||||
6:4 6:2 | |||||
20. | Kopaničák Viliam | 32 16 8 SF F | |||
21. | Ingvorsen Sebastián | ||||
4:6 6:2 6:1 | |||||
22. | Dráb Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Dráb Pavol | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Mareček Ján | 32 16 8 SF F | ||
27. | Nováček Miroslav | ||||
6:1 6:2 | |||||
28. | Kožiak Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | Kaprálik Michal | ||||
7:6(1) 6:2 | |||||
30. | Hollý Michal | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Palenčár Patrik | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Palenčár P. Baranec D. | |||
6:1 6:2 | |||||
2. | Nováček A. Nováček M. | 8 SF F | |||
3. | Mareček J. Mareček M. | ||||
6:7(5) 6:0 10:4 | |||||
4. | Trejbal F. Németh P. | 8 SF F | |||
5. | Kopaničák V. Kožiak M. | ||||
6:3 3:6 10:3 | |||||
6. | Petrík Š. Petrík M. | 8 SF F | |||
7. | Stolárik S. Jergič D. | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | (2) | Keľo P. Dráb P. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | ||||
2 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 50 | ||||
4 | Dráb Pavol | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 53 | ||||
5 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 81 | ||||
6 | Trejbal Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 84 | ||||
7 | Mareček Ján | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Svit | 90 | ||||
8 | Mareček Milan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Svit | 93 | ||||
9 | Németh Pavol | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TJT Michalovce | 95 | ||||
10 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 97 | ||||
11 | Petrík Maroš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | 103 | ||||
12 | Petrík Šimon | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | 107 | ||||
13 | Ingvorsen Sebastián | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Ružomberok | 118 | ||||
14 | Kopaničák Viliam | 31.03.2018 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | 125 | ||||
15 | Hollý Michal | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK F1 Poprad | 143 | ||||
16 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 170 | ||||
17 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
18 | Piovarči Matúš | 28.02.2018 !!! | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
19 | Kaprálik Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | |||||
20 | Nováček Miroslav | 30.06.2018 !!! | 2003 | M | TK Čingov 2008 Smižany | |||||
21 | Nováček Adam | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Čingov 2008 Smižany | |||||
22 | Lichý Alexander | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
23 | Futej František | 31.10.2018 !!! | 2003 | M | TJ Slavoj Veľký Šariš |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bajus Tadeáš | 18. 08. 2016 21:29 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 131 | ||||
2 | Čurlej Michal | 04. 08. 2016 08:04 | 2004 | M | TK Žilina | 67 | ||||
3 | Heligman Adam | 18. 08. 2016 14:18 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
4 | Hudák Max | 15. 08. 2016 08:50 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 75 | ||||
5 | Kirkov Mário | 14. 08. 2016 17:59 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 143 | ||||
6 | Naď Peter | 04. 08. 2016 10:55 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 66 | ||||
7 | Pafko Daniel | 18. 08. 2016 21:07 | 2003 | M | ŠTK Poprad Veľká | |||||
8 | Smoleňák Hugo | 31. 07. 2016 14:57 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 151 | ||||
9 | Stanko Simon | 13. 07. 2016 12:38 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 22 | ||||
10 | Tarhanič Matej | 15. 08. 2016 08:29 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 79 | ||||
11 | Žiga Alexander | 07. 08. 2016 17:45 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava |