Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MASPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Tokár Marián (C) | |||
Termín od: | 30.08.2014 | Termín do: | 02.09.2014 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 08. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené | |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R:Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Marián Tokár
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Štefán Filip | |||
6:1 6:0 | |||||
2. | Hudák Max | 16 8 SF F | |||
3. | Kopaničák Viliam | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Kaťuch Jakub | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Hančarik Martin | |||
6:2 6:0 | |||||
6. | Považanec Matej | 16 8 SF F | |||
7. | Michalik Radovan | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Vanacký Michal | 16 8 SF F | |||
9. | Stanko Simon | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Mesiar Alex | 16 8 SF F | |||
11. | Matúška Marek | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Oberta Dušan | 16 8 SF F | ||
13. | Tuleja Mojmír | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Vojčík Jakub | 16 8 SF F | |||
15. | Ryšan Marek | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (2) | Pjontek Sebastián | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Pjontek S. Štefán F. | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Michalik R. Stanko S. | 8 SF F | |||
3. | Hančarik M. Vojčík J. | ||||
6:0 6:3 | |||||
4. | Kaťuch J. Oberta D. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Štefán Filip | 30.11.2016 !!! | 2001 | M | TK DRANaM Košice | 48 | ||||
2 | Pjontek Sebastián | 31.10.2024 | 2001 | M | ŠK 26 Karlovka BA | 54 | ||||
3 | Oberta Dušan | 31.10.2024 | 2001 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 58 | ||||
4 | Hančarik Martin | 31.10.2019 !!! | 2000 | M | 1.TC Humenné | 63 | ||||
5 | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 84 | ||||
6 | Vojčík Jakub | 31.01.2017 !!! | 2001 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 93 | ||||
7 | Tuleja Mojmír | 31.10.2019 !!! | 2000 | M | TK Sabinov | 99 | ||||
8 | Považanec Matej | 31.10.2018 !!! | 2000 | M | MTC Snina | 107 | ||||
9 | Matúška Marek | 30.06.2017 !!! | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 133 | ||||
10 | Ryšan Marek | 31.05.2016 !!! | 2001 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 159 | ||||
11 | Stanko Simon | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 245 | ||||
12 | Mesiar Alex | 31.10.2018 !!! | 2001 | M | TK Ružomberok | 245 | ||||
13 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
14 | Kopaničák Viliam | 31.03.2018 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | |||||
15 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
16 | Vanacký Michal | 28.02.2017 !!! | 2002 | M | TC 92 Levoča |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gálik Matej | 28. 08. 2014 17:30 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 173 | ||||
2 | Goliaš Pavol | 21. 08. 2014 01:06 | 2000 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 42 | ||||
3 | Hlaváč Roland | 05. 08. 2014 21:11 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 237 | ||||
4 | Chmelár Ondrej | 28. 07. 2014 17:57 | 2000 | M | TC DRACI Matúškovo | 36 | ||||
5 | Kepič Tomáš | 24. 08. 2014 20:47 | 2001 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 108 | ||||
6 | Kováč Oliver | 12. 08. 2014 07:21 | 2001 | M | MŠK Poprad-Tatry | 216 | ||||
7 | Kubik Tomáš | 18. 08. 2014 16:01 | 2001 | M | TK Žilina | 75 | ||||
8 | Nerantzakis Nicolas | 28. 08. 2014 12:19 | 2000 | M | TK Mladosť Košice | 198 | ||||
9 | Polanský Marek | 29. 08. 2014 07:43 | 2001 | M | 1.TC Humenné | 61 | ||||
10 | Vanko Tomáš | 24. 08. 2014 09:52 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 192 |