Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Procházka Vladimír (B) | |||
Termín od: | 19.07.2012 | Termín do: | 22.07.2012 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2012 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené | |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: V. Sedlák, zástupca rozhodcu: V. Procházka
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hablák Milan | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ogurčák Benjamín | ||||
6:0 6:2 | |||||
4. | Vranay Dominik | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sanitrik Daniel | ||||
6:1 6:4 | |||||
6. | Carrington Edwin Patrick | 32 16 8 SF F | |||
7. | Luníček Michal | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Vodrážka Benjamín | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Hadidom Matúš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Varga Martin | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Gonos Bruno | 32 16 8 SF F | |||
13. | Hochel Juraj | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Greš Andrej | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Lisý Martin | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Adásek Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Tomko Patrik | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Pavlík Martin | 32 16 8 SF F | |||
21. | Svocák Samuel | ||||
6:3 6:3 | |||||
22. | Mogrovič Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Žolna Vratko | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Porázik Marco | |||
6:3 6:0 | |||||
26. | Varga Ondrej | 32 16 8 SF F | |||
27. | Vachmanský Jakub | ||||
6:3 6:3 | |||||
28. | Kerekeš Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | Štefán Filip | ||||
6:0 6:4 | |||||
30. | Žemla Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Hrabkovský Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Hadidom M. Hrabkovský J. | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Greš A. Varga O. | 16 8 SF F | |||
3. | Lisý M. Luníček M. | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Ogurčák B. Vachmanský J. | 16 8 SF F | |||
5. | Mogrovič M. Sanitrik D. | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Adásek S. Žolna V. | 16 8 SF F | |||
7. | Vodrážka B. Štefán F. | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Hablák M. Porázik M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | WC | Hablák Milan | 31.08.2014 !!! | 1998 | M | TKM Martin | 29 | |||
2 | Hrabkovský Jakub | 31.10.2021 !!! | 1998 | M | TK Dargov | 32 | ||||
3 | Hadidom Matúš | 31.10.2024 | 1999 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 39 | ||||
4 | Žolna Vratko | 31.10.2024 | 1999 | M | TJT Michalovce | 55 | ||||
5 | Porázik Marco | 31.05.2016 !!! | 1998 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 78 | ||||
6 | Vodrážka Benjamín | 31.10.2018 !!! | 1998 | M | TK DRANaM Košice | 110 | ||||
7 | Lisý Martin | 31.10.2025 | 1998 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 127 | ||||
8 | Adásek Samuel | 31.10.2020 !!! | 1999 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 136 | ||||
9 | Sanitrik Daniel | 30.04.2014 !!! | 1998 | M | TC 92 Levoča | 144 | ||||
10 | Carrington Edwin Patrick | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Pro Set Bratislava | 179 | ||||
11 | Luníček Michal | 31.05.2018 !!! | 2000 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 183 | ||||
12 | Kerekeš Samuel | 31.10.2024 | 2000 | M | TJT Michalovce | 183 | ||||
13 | Vachmanský Jakub | 31.10.2018 !!! | 1999 | M | TK Tatran 2007 Prešov | 201 | ||||
14 | Vranay Dominik | 30.06.2016 !!! | 1998 | M | TK DRANaM Košice | 217 | ||||
15 | Ogurčák Benjamín | 29.02.2016 !!! | 2000 | M | MŠK Poprad-Tatry | 235 | ||||
16 | Štefán Filip | 30.11.2016 !!! | 2001 | M | TK DRANaM Košice | 239 | ||||
17 | Mogrovič Martin | 31.10.2024 | 1998 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 251 | ||||
18 | WC | Gonos Bruno | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | Tenisová akadémia Prešov | 270 | |||
19 | Pavlík Martin | 31.07.2015 !!! | 1998 | M | TK F1 Poprad | 270 | ||||
20 | Žemla Jakub | 31.05.2013 !!! | 1999 | M | MŠK Poprad-Tatry | 270 | ||||
21 | Greš Andrej | 31.10.2021 !!! | 2000 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
22 | Varga Martin | 31.03.2014 !!! | 2000 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
23 | Varga Ondrej | 31.03.2014 !!! | 2000 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
24 | Tomko Patrik | 30.09.2015 !!! | 1999 | M | TK Mladosť Košice | |||||
25 | Svocák Samuel | 28.02.2013 !!! | 1999 | M | TK F1 Poprad | |||||
26 | Hochel Juraj | 31.10.2021 !!! | 1999 | M | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dulík Rudolf | 02. 07. 2012 10:57 | 1999 | M | TKM Betliar | 43 | ||||
2 | Gabaš Ronald | 11. 07. 2012 20:52 | 1999 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | ||||
3 | Horný Patrik | 09. 07. 2012 14:53 | 2000 | M | STŠ Michalovce | 270 | ||||
4 | Lešťan Eduard | 09. 07. 2012 16:59 | 1998 | M | VSE TK Akademik Košice | 24 | ||||
5 | Masopust Marcus | 13. 07. 2012 10:36 | 1999 | M | TK Kúpele Piešťany | 270 | ||||
6 | Michalčin Tomáš | 02. 07. 2012 20:49 | 2000 | M | TK GSM Prešov | 270 | ||||
7 | Pavlačík Adam | 17. 07. 2012 18:15 | 1998 | M | TC 92 Levoča | |||||
8 | Puškár Samuel | 16. 07. 2012 21:11 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 115 | ||||
9 | Rigász Kristián | 16. 07. 2012 17:34 | 1998 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 110 | ||||
10 | Špak Samuel | 09. 07. 2012 10:59 | 2000 | M | TK F1 Poprad | 59 |