Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Krajčovič Šimon (B) | |||
Termín od: | 21.01.2017 | Termín do: | 24.01.2017 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 01. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 21.01.2017 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Šimon Krajčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Žilkay Filip | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Privara Peter Benjamín | 32 16 8 SF F | |||
3. | Naď Peter | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Michalik Radovan | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Michalik R. Žilkay F. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Almási A. Lábaj P. | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Kirkov M. Palčo M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Baranec D. Potaš K. | |||
6:3 7:5 | |||||
6. | Naď P. Novák M. | 16 8 SF F | |||
7. | Keľo P. Palenčár P. | ||||
6:7(3) 6:4 10:4 | |||||
8. | Norrman S. Semančík F. | 16 8 SF F | |||
9. | Kučera P. Verčík I. | ||||
6:3 6:3 | |||||
10. | Kyjaci S. Štancel A. | 16 8 SF F | |||
11. | Hajduch M. Privara P. | ||||
6:3 6:4 | |||||
12. | (3-4) | Dao D. Krošlák J. | 16 8 SF F | ||
13. | Blažo M. Masarčin M. | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Daniška D. Gula P. | 16 8 SF F | |||
15. | Schwarc D. Šramko M. | ||||
6:0 6:2 | |||||
16. | (2) | Marošík N. Vlčko K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 1 | ||||
2 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 2 | ||||
3 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 3 | ||||
4 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 4 | ||||
5 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 5 | ||||
6 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
7 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 7 | ||||
8 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 8 | ||||
9 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 9 | ||||
10 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 10 | ||||
11 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
12 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 13 | ||||
13 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
14 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 15 | ||||
15 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 16 | ||||
16 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
17 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 18 | ||||
18 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
19 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
20 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
21 | Držiak Jakub Oskar | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
22 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 27 | ||||
23 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 29 | ||||
24 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
25 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 35 | ||||
26 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 40 | ||||
27 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 41 | ||||
28 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 44 | ||||
29 | USP | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 57 | |||
30 | USP | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 60 | |||
31 | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 70 | ||||
32 | WC | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 92 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dráb Pavol | 17. 11. 2016 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
2 | Németh Igor | 15. 11. 2016 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | |||||
3 | Barcaj Matúš | 16. 11. 2016 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 22 | |||||
4 | Filípek Alexander | 15. 11. 2016 | 2003 | M | VTC Pezinok | 25 | |||||
5 | Filipko Adam | 20. 11. 2016 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 26 | |||||
6 | Stolárik Samuel | 18. 11. 2016 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 28 | |||||
7 | Masarčin Marcus | 17. 11. 2016 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | |||||
8 | Németh Pavol | 27. 12. 2016 | 2004 | M | TJT Michalovce | 32 | |||||
9 | Šimák Adam | 16. 11. 2016 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 34 | |||||
10 | Koudela Šimon | 18. 11. 2016 | 2003 | M | Benet LTC Bytča | 36 | |||||
11 | Karas Daniel | 20. 11. 2016 | 2003 | M | TK GSM Prešov | 38 | |||||
12 | Vajgel Hugo | 20. 11. 2016 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 39 | |||||
13 | Kožiak Martin | 19. 11. 2016 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 41 | |||||
14 | Bebjak Richard | 17. 11. 2016 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 43 | |||||
15 | Jergič Daniel | 16. 11. 2016 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 46 | |||||
16 | Šuba Marek | 16. 11. 2016 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 49 | |||||
17 | Krajčí Michal | 29. 11. 2016 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 54 | |||||
18 | Muránsky Matej | 11. 12. 2016 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 55 | |||||
19 | Garaj Bruno | 09. 12. 2016 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | |||||
20 | Minich Sebastián | 23. 11. 2016 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 58 | |||||
21 | Obtulovič Juraj | 19. 11. 2016 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 63 | |||||
22 | Bernáth Bruno | 04. 01. 2017 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
23 | Nebus Matúš | 04. 01. 2017 | 2004 | M | TK AS Trenčín | 66 | |||||
24 | Majorský Adam | 01. 12. 2016 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 68 | |||||
25 | Gaštan Jacob Michal | 20. 11. 2016 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 70 | |||||
26 | Hlinka Michal | 19. 11. 2016 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 72 | |||||
27 | Ševčík Jakub | 18. 11. 2016 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 74 | |||||
28 | Smoleňák Hugo | 23. 11. 2016 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 74 | |||||
29 | Snopek Samuel | 20. 12. 2016 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 76 | |||||
30 | Melicherík Tomáš | 16. 11. 2016 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 79 | |||||
31 | Černák Andrej | 15. 11. 2016 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 79 | |||||
32 | Náhlovský Filip | 16. 11. 2016 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 85 | |||||
33 | Kido Matúš | 16. 11. 2016 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 88 | |||||
34 | Kaprálik Michal | 19. 11. 2016 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 90 | |||||
35 | Petráš David | 06. 12. 2016 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 97 | |||||
36 | Ferenc Michal | 27. 11. 2016 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 97 | |||||
37 | Štilla Daniel | 15. 11. 2016 | 2004 | M | TK Žilina | 103 | |||||
38 | Uličný Oliver | 15. 11. 2016 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 117 | |||||
39 | Rosa Alex | 16. 11. 2016 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 125 | |||||
40 | Tóth Bence | 14. 12. 2016 | 2005 | M | TKM Betliar | 144 | |||||
41 | Tomaník Denis | 25. 11. 2016 | 2003 | M | TK Petržalka | 150 | |||||
42 | Dubeň Matúš | 10. 12. 2016 | 2004 | M | TK Žilina | 161 | |||||
43 | Pucovský Tomáš | 18. 11. 2016 | 2004 | M | TC Stupava | 170 | |||||
44 | Cimra Martin | 15. 11. 2016 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 170 | |||||
45 | Onufer Samuel Patrik | 16. 11. 2016 | 2004 | M | TK Petržalka | 170 | |||||
46 | Kličimunka Lukáš | 20. 11. 2016 | 2004 | M | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Trejbal Filip | 10. 01. 2017 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 50 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Jankech Samuel | 19. 01. 2017 17:45 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 53 | ||||
2 | Kravec Vladimír | 15. 01. 2017 18:06 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 170 | ||||
3 | Lazarčík Markus | 19. 01. 2017 11:09 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
4 | Masarik Adam | 18. 01. 2017 17:25 | 2004 | M | TK Petržalka | 121 | ||||
5 | Puškáč Adrian | 25. 01. 2017 18:44 [N] | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 170 | ||||
6 | Sepeši Bastien | 11. 12. 2016 09:38 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 86 |