Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Pretlaková tenisová hala, Janského 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 23.01.2016 | Termín do: | 26.01.2016 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 01. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 22.01.2016 10:00 | STZ |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 22.01.2016 10:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lánik Tomáš | ||||
3:6 6:0 4:1 skr | |||||
2. | Valent Stanislav | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lánik T. Valent S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Žilkay F. Michalik R. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Gibala M. Baranec D. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Potaš K. Naď P. | ||||
6:1 6:4 | |||||
8. | Petrík M. Petrík Š. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Lovecký J. Škvarka Š. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Dráb P. Keľo P. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Stolárik S. Trejbal F. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Novanský M. Gálik M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Novanský Michal | 31.10.2024 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 3 | ||||
2 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 5 | ||||
3 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
4 | Gálik Matej | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 10 | ||||
5 | Lovecký Jakub | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 13 | ||||
6 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 14 | ||||
7 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 16 | ||||
8 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 17 | ||||
9 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 18 | ||||
10 | STZ | Frič Róbert | 31.10.2025 | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 24 | |||
11 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 26 | ||||
12 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | ||||
13 | Hlaváč Roland | 31.10.2024 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 40 | ||||
14 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 50 | ||||
15 | Dráb Pavol | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 53 | ||||
16 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
17 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 66 | ||||
18 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 81 | ||||
19 | Trejbal Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 84 | ||||
20 | STZ | Németh Pavol | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TJT Michalovce | 95 | |||
21 | USP | Petrík Maroš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | 103 | |||
22 | USP | Petrík Šimon | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | 107 | |||
23 | USP | Ferenc Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 151 | |||
24 | STZ | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 170 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hajduch Marko | 10. 01. 2016 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 43 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bebjak Richard | 18. 01. 2016 08:41 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 84 | ||||
2 | Carrington Corwin | 19. 01. 2016 18:32 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 178 | ||||
3 | Čurlej Michal | 18. 01. 2016 12:04 | 2004 | M | TK Žilina | 67 | ||||
4 | Dubeň Matúš | 13. 01. 2016 16:55 | 2004 | M | TK Žilina | 175 | ||||
5 | Filipko Adam | 20. 01. 2016 14:44 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 47 | ||||
6 | Fröhlich Simon | 18. 01. 2016 22:37 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
7 | Habodász Adam | 19. 01. 2016 19:36 | 2002 | M | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
8 | Heligman Adam | 17. 01. 2016 10:29 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
9 | Hudák Max | 22. 01. 2016 07:34 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 75 | ||||
10 | Jobus Miroslav | 22. 01. 2016 13:03 | 2002 | M | TK 77 Skalica | 138 | ||||
11 | Kirkov Mário | 19. 01. 2016 18:52 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 143 | ||||
12 | Lupták Adam | 21. 01. 2016 22:44 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 178 | ||||
13 | Marošík Norbert | 19. 01. 2016 19:56 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | ||||
14 | Midriak Matúš | 17. 01. 2016 19:42 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 74 | ||||
15 | Németh Igor | 05. 01. 2016 11:16 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | ||||
16 | Pokorný Lukáš | 12. 01. 2016 16:36 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 4 | ||||
17 | Privara Peter Benjamín | 20. 01. 2016 20:54 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 42 | ||||
18 | Smoleňák Hugo | 20. 01. 2016 17:49 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 151 | ||||
19 | Stanko Simon | 22. 01. 2016 08:44 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 22 | ||||
20 | Šuran Tomáš | 21. 01. 2016 12:43 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 25 | ||||
21 | Tarhanič Matej | 14. 01. 2016 16:43 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 79 | ||||
22 | Verčík Ivo | 19. 01. 2016 18:12 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 64 | ||||
23 | Vlčko Karol | 18. 01. 2016 20:23 | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 91 |