Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Nitra Ďumbierska 2, Nitra | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Uhrík Marián (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Frančák Ján (A) | |||
Termín od: | 14.05.2016 | Termín do: | 17.05.2016 | |
Kontakt: | Marián Uhrík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0377336001, mobil - 0903161446, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 05. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
Rozpis, organizačné výbory, správa
VR: Marián Uhrík, ZVR: Ján Frančák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Novanský Michal | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kido Matúš | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Kalaba Michael | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bernáth Bruno | ||||
6:4 6:2 | |||||
6. | Kyjaci Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | Jano Peter | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Kučera Peter | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Magdolen Anton | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kozík Filip | ||||
6:4 7:5 | |||||
12. | Mojto Samuel | 32 16 8 SF F | |||
13. | Daniška Dávid | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Jobus Miroslav | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Mísař Aleš | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Almási Alfréd | |||
6:1 6:2 | |||||
18. | Bebjak Richard | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kondrlík Andrej | ||||
6:2 6:2 | |||||
20. | Štancel Adrián | 32 16 8 SF F | |||
21. | Melicherík Tomáš | ||||
7:6(0) 6:2 | |||||
22. | Barcaj Matúš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Škvarka Šimon | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kelemen Oliver | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Antol Peter | 32 16 8 SF F | |||
27. | Gula Pavel | ||||
6:0 6:1 | |||||
28. | Demovič Matej | 32 16 8 SF F | |||
29. | Porubský Matej | ||||
6:4 6:2 | |||||
30. | Hulák Andrej | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Karol Miloš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Karol M. Škvarka Š. | ||||
6:3 3:6 10:5 | |||||
2. | Kučera P. Novanský M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Novanský Michal | 31.10.2024 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 3 | ||||
2 | Karol Miloš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 9 | ||||
3 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 15 | ||||
4 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 16 | ||||
5 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 28 | ||||
6 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | ||||
7 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
8 | Kelemen Oliver | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK HSC Piešťany | 46 | ||||
9 | Kozík Filip | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK TCN Nitra | 62 | ||||
10 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 64 | ||||
11 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 81 | ||||
12 | Bebjak Richard | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 84 | ||||
13 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | 95 | ||||
14 | Kondrlík Andrej | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | Tenis Club Nové Zámky | 101 | ||||
15 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 103 | ||||
16 | Hulák Andrej | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 107 | ||||
17 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 115 | ||||
18 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 118 | ||||
19 | Kalaba Michael | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 120 | ||||
20 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 122 | ||||
21 | Jobus Miroslav | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK 77 Skalica | 138 | ||||
22 | USP | Porubský Matej | 31.10.2019 !!! | 2002 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 165 | |||
23 | Jano Peter | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | |||||
24 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
25 | Demovič Matej | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | OZ Slávia Trnava | |||||
26 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
27 | USP | Antol Peter | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čikel Nikolas | 13. 05. 2016 08:09 | 2002 | M | Západoslovenský tenisový zväz | 84 | ||||
2 | Cvik Dominik | 12. 05. 2016 08:07 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
3 | Ďurček Peter | 14. 05. 2016 13:07 | 2003 | M | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
4 | Izakovič Martin | 10. 05. 2016 17:57 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 88 | ||||
5 | Kopál Adrián | 12. 05. 2016 18:54 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 6 | ||||
6 | Lánik Tomáš | 11. 05. 2016 19:39 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
7 | Minár Matej | 14. 05. 2016 13:09 | 2002 | M | Detská tenisová škola Nitra | 138 | ||||
8 | Mojto Roman | 13. 05. 2016 00:03 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 59 | ||||
9 | Motus Marcel | 09. 05. 2016 11:40 | 2003 | M | TK Senica | 102 | ||||
10 | Orság Timotej | 13. 05. 2016 07:01 | 2004 | M | TC Partizánske | |||||
11 | Vozárik Samuel | 12. 05. 2016 18:26 | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 151 |