Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MTM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 31.08.2016 | Termín do: | 02.09.2016 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 08. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | neurčené | |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Müllerová Jana | ||||
7:6(4) 6:0 | |||||
2. | Mňahončáková Michaela | 16 8 SF F | |||
3. | Kalašová Zuzana | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Trebuňová Zuzana | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Müllerová Jana | 31.10.2020 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 54 | ||||
2 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 115 | ||||
3 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Mňahončáková Michaela | 31.12.2017 !!! | 2005 | Ž | 1.TC Humenné | |||||
5 | Bajusová Sofia | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | |||||
6 | Legátová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | |||||
7 | Rybárová Katarína | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
8 | Kužilová Nikola | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis Komplex Košice | |||||
9 | Komarová Katarína | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | |||||
10 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | |||||
11 | Gajdošíková Nina | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gerberyová Lucia | 09. 05. 2016 20:16 | 2005 | Ž | TK F1 Poprad | |||||
2 | Semanišinová Bibiana | 12. 08. 2016 20:19 | 2005 | Ž | ŠK BLS Bardejov | |||||
3 | Šibová Natália | 19. 08. 2016 20:59 | 2005 | Ž | TK Slovan Bardejovské Kúpele | |||||
4 | Suchá Lujza | 29. 08. 2016 21:32 | 2005 | Ž | TK Dargov | |||||
5 | Svatošová Miroslava | 26. 08. 2016 12:42 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice |