Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | FISHER SLOVAKIA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Tokár Marián (C) | |||
Termín od: | 28.06.2014 | Termín do: | 01.07.2014 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené | |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotnotenie
R: Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Marián Tokár
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Zelinová Tereza | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Barillová Paula | 16 8 SF F | |||
3. | Paľovská Nina | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Bigošová Tamara | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Barillová P. Zelinová T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Eštoková K. Paľovská N. | ||||
7:5 6:2 | |||||
4. | Pěčová V. Timková T. | 8 SF F | |||
5. | Juhászová V. Weissová B. | ||||
1:0 skr | |||||
6. | Muránská Z. Pjataková J. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Bigošová T. Puškárová E. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 25 | ||||
2 | Bigošová Tamara | 31.10.2018 !!! | 2002 | Ž | TC 92 Levoča | 31 | ||||
3 | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 33 | ||||
4 | Puškárová Ema | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TC 92 Levoča | 43 | ||||
5 | Pěčová Viktória | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK F1 Poprad | 56 | ||||
6 | Juhászová Viktória | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | ||||
7 | Weissová Barbara | 31.05.2017 !!! | 2002 | Ž | Východoslovenský tenisový zväz | 102 | ||||
8 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
9 | Timková Tamara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | |||||
10 | Eštoková Katarína | 31.12.2017 !!! | 2002 | Ž | Tenis Komplex Košice | |||||
11 | Pjataková Júlia | 31.03.2018 !!! | 2003 | Ž | TC 92 Levoča | |||||
12 | Petnuchová Tamara | 31.03.2018 !!! | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
13 | Petnuchová Soňa | 31.03.2018 !!! | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Muránská Zoana | 29. 06. 2014 | 2003 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ďarmatiová Nina | 22. 02. 2014 15:28 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
2 | Škorupová Rachel | 06. 01. 2014 18:10 | 2002 | Ž | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 84 | ||||
3 | Timkaničová Zuzana | 26. 06. 2014 11:51 | 2003 | Ž | Tenis Komplex Košice |