Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MISO TOUR 2016 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková ulica, Bratislava Dúbravka | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 23.01.2016 | Termín do: | 25.01.2016 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 01. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 22.01.2016 8:30 | Lysáková ulica |
mladšie žiačky | 32 | - | - | 22.01.2016 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Smoleňák Hugo | ||||
4:6 7:5 10:8 | |||||
2. | Masarik Adam | 32 16 8 SF F | |||
3. | Chrenko Šimon | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Finta Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Macháč Max Mikuláš | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Pucovský Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Srnánek Martin | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | Ivanov Saveliy | 32 16 8 SF F | |||
9. | Rosa Alex | ||||
7:5 7:5 | |||||
10. | Halahija Nathan André | 32 16 8 SF F | |||
11. | Onufer Samuel Patrik | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | Kalaba Michael | 32 16 8 SF F | |||
13. | Náhlovský Filip | ||||
6:4 6:4 | |||||
14. | Višňovský Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Ondruš Dávid | ||||
7:5 6:2 | |||||
16. | Uličný Oliver | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
2 | Uličný Oliver | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | ||||
3 | Schlosser Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 34 | ||||
4 | Kalaba Michael | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 42 | ||||
5 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
6 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 45 | ||||
7 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 46 | ||||
8 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
9 | USP | Masarik Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 50 | |||
10 | Šulej Ambróz | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 56 | ||||
11 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 61 | ||||
12 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 62 | ||||
13 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 71 | ||||
14 | Ondruš Dávid | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TC Topoľčany | 73 | ||||
15 | Tošal Tomáš | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | TK TIE-BREAK Malacky | 80 | ||||
16 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | Chrenko Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
18 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
19 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
20 | Košinár Ján | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
21 | Višňovský Lukáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
22 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
24 | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | |||||
25 | USP | Mojžiš Alex | 30.11.2017 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | ||||
26 | USP | Gašpar Samuel | 31.12.2017 !!! | 2005 | M | TK TIE-BREAK Malacky | ||||
27 | USP | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||
28 | USP | Ivanov Saveliy | 31.12.2017 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | ||||
29 | USP | Ježek Martin | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | VTC Pezinok | ||||
30 | USP | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | ||||
31 | USP | Majtan Teo | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Achs Samuel | 20. 01. 2016 18:36 | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 80 | ||||
2 | Kollárik Filip | 21. 01. 2016 07:45 | 2005 | M | TK Petržalka | |||||
3 | Kováčik Tomáš | 22. 01. 2016 07:18 | 2005 | M | Bratislavský tenisový zväz | |||||
4 | Kuba-Danaj Matúš | 15. 01. 2016 10:15 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
5 | Malinkovič Richard | 04. 12. 2015 19:14 | 2004 | M | TK Sparta Považská Bystrica | 80 | ||||
6 | Mészár Oliver | 11. 01. 2016 08:40 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Michalica Aleš | 08. 12. 2015 22:20 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
8 | Puškáč Adrian | 19. 01. 2016 20:13 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 35 | ||||
9 | Zsemlye Bence | 07. 01. 2016 20:29 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava |