Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TC EMPIRE Trnava, Hajdóczyho 11, Trnava 91701 | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Baláž Milan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Holub Ivan (A) | |||
Termín od: | 16.01.2016 | Termín do: | 19.01.2016 | |
Kontakt: | Ing. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | dv. - 033/5920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 01. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.01.2016 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Rozpis, Organizačný výbor, NOMINÁCIA, Kritériá nominácie na ME, správa
VR: Milan Baláž, ZVR: Ivan Holub
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vlčko Karol | |||
6:1 6:0 | |||||
2. | Ševčík Jakub | 32 16 8 SF F | |||
3. | Muránsky Matej | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Krajčí Michal | ||||
6:3 6:2 | |||||
6. | Melicherík Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Bernáth Bruno | ||||
6:3 7:6(3) | |||||
8. | (5-8) | Naď Peter | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Privara Peter Benjamín | |||
6:1 6:0 | |||||
10. | Vrabček David | 32 16 8 SF F | |||
11. | Guzoň Samuel | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Papuščák Šimon | 32 16 8 SF F | |||
13. | Štancel Adrián | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Norrman Simon | 32 16 8 SF F | |||
15. | Kyjaci Samuel | ||||
6:0 6:1 | |||||
16. | (5-8) | Čurlej Michal | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Gula Pavel | |||
6:3 6:1 | |||||
18. | Lazarčík Markus | 32 16 8 SF F | |||
19. | Šimák Adam | ||||
7:5 6:4 | |||||
20. | Semančík Filip | 32 16 8 SF F | |||
21. | Palčo Matej | ||||
6:3 6:2 | |||||
22. | Lábaj Patrik | 32 16 8 SF F | |||
23. | Schwarc David | ||||
7:6(4) 6:4 | |||||
24. | (3-4) | Novák Maxim | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kirkov Mário | |||
6:1 6:2 | |||||
26. | Melicher Bruno | 32 16 8 SF F | |||
27. | Králik Jakub | ||||
6:2 6:1 | |||||
28. | Orság Timotej | 32 16 8 SF F | |||
29. | Blažo Marek | ||||
6:3 0:6 6:2 | |||||
30. | Németh Pavol | 32 16 8 SF F | |||
31. | Bačík Adam | ||||
6:0 6:0 | |||||
32. | (2) | Marošík Norbert | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 1 | ||||
2 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
3 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 3 | ||||
4 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 4 | ||||
5 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 5 | ||||
6 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 6 | ||||
7 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
8 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 8 | ||||
9 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
10 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
11 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 11 | ||||
12 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
13 | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 13 | ||||
14 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 14 | ||||
15 | Vrabček David | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 15 | ||||
16 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
17 | Németh Pavol | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TJT Michalovce | 18 | ||||
18 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
19 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 | ||||
20 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
21 | Orság Timotej | 31.01.2017 !!! | 2004 | M | TC Partizánske | 25 | ||||
22 | Melicher Bruno | 31.12.2016 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
23 | USP | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 29 | |||
24 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | |||||
25 | WC | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
26 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
27 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
28 | WC | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | ||||
29 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | |||||
30 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | |||||
31 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | |||||
32 | USP | Bačík Adam | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vajgel Hugo | 23. 11. 2015 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | |||||
2 | Masarčin Marcus | 15. 11. 2015 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 22 | |||||
3 | Obtulovič Juraj | 17. 11. 2015 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 24 | |||||
4 | Snopek Samuel | 10. 12. 2015 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 25 | |||||
5 | Šuba Marek | 16. 11. 2015 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 28 | |||||
6 | Fukas Robert | 23. 11. 2015 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
7 | Uličný Oliver | 03. 12. 2015 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | |||||
8 | Schlosser Marek | 18. 11. 2015 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 34 | |||||
9 | Hampachel Dávid | 15. 11. 2015 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 36 | |||||
10 | Petráš David | 19. 11. 2015 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 38 | |||||
11 | Dubeň Matúš | 18. 11. 2015 | 2004 | M | TK Žilina | 38 | |||||
12 | Kaprálik Michal | 18. 11. 2015 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 41 | |||||
13 | Kalaba Michael | 28. 11. 2015 | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 42 | |||||
14 | Rosa Alex | 15. 11. 2015 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
15 | Finta Lukáš | 26. 11. 2015 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 45 | |||||
16 | Náhlovský Filip | 18. 11. 2015 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 61 | |||||
17 | Ondruš Dávid | 22. 11. 2015 | 2004 | M | TC Topoľčany | 73 | |||||
18 | Minich Sebastián | 15. 11. 2015 | 2005 | M | 1.TC Humenné | ||||||
19 | Chovanec Jakub | 16. 11. 2015 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | ||||||
20 | Macháč Max Mikuláš | 15. 11. 2015 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
21 | Pivník Oliver | 16. 11. 2015 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | ||||||
22 | Ondrášik Adam | 16. 11. 2015 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
23 | Tóth Bence | 15. 12. 2015 | 2005 | M | TKM Betliar | ||||||
24 | Kido Matúš | 30. 11. 2015 | 2005 | M | TK AS Trenčín | ||||||
25 | Daňuš Boris | 16. 11. 2015 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | ||||||
26 | Zsemlye Bence | 15. 12. 2015 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
27 | Kutný Oskar | 22. 11. 2015 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||||
28 | Michalica Aleš | 22. 11. 2015 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
29 | Rogulski Yannik | 16. 11. 2015 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
30 | Imrišek Lukáš | 16. 11. 2015 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ferenc Michal | 06. 01. 2016 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 30 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Keller Dávid | 20. 12. 2015 00:18 | 2005 | M | 1.TC Humenné | |||||
2 | Laca Martin | 11. 01. 2016 15:42 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
3 | Majorský Adam | 14. 01. 2016 21:01 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 59 | ||||
4 | Mészár Oliver | 29. 12. 2015 14:52 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Mucha Martin | 14. 01. 2016 17:01 | 2004 | M | TK Žilina | 47 | ||||
6 | Nebus Matúš | 14. 01. 2016 08:23 | 2004 | M | TK AS Trenčín | 17 | ||||
7 | Novák Kristián Jakub | 15. 01. 2016 10:46 [N] | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
8 | Puškáč Adrian | 13. 01. 2016 12:26 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 35 | ||||
9 | Sabol Michal | 11. 01. 2016 17:39 | 2005 | M | TK Petržalka | |||||
10 | Štilla Daniel | 14. 01. 2016 12:06 | 2004 | M | TK Žilina | 40 | ||||
11 | Tošal Tomáš | 14. 12. 2015 09:49 | 2004 | M | TK TIE-BREAK Malacky | 80 |