Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640, Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Šudy Jaroslav (A) | |||
Termín od: | 09.01.2016 | Termín do: | 11.01.2016 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 01. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.01.2016 10:00 | Topoľčany |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Marcela Mokrá, ZVR: Jaroslav Šudy
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Orság Timotej | ||||
6:2 6:0 | |||||
2. | Obtulovič Juraj | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Blažo M. Obtulovič J. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Kubovič R. Petráš D. | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Ondruš D. Srnánek M. | 8 SF F | |||
5. | Kido M. Nebus M. | ||||
6:2 6:4 | |||||
6. | Ševčík J. Králik J. | 8 SF F | |||
7. | Zsemlye B. Macháč M. | ||||
6:3 6:2 | |||||
8. | (2) | Orság T. Bernáth B. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 13 | |||
2 | USP | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 16 | |||
3 | Nebus Matúš | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK AS Trenčín | 17 | ||||
4 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
5 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 24 | ||||
6 | Orság Timotej | 31.01.2017 !!! | 2004 | M | TC Partizánske | 25 | ||||
7 | Uličný Oliver | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | ||||
8 | USP | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 38 | |||
9 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 38 | ||||
10 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 45 | ||||
11 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 46 | ||||
12 | Ondruš Dávid | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TC Topoľčany | 73 | ||||
13 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
14 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | |||||
16 | Zsemlye Bence | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | USP | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | ||||
18 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
19 | Kutný Oskar | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
20 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
21 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
22 | USP | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | ||||
23 | USP | Bačík Adam | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
24 | USP | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | ||||
25 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
26 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
27 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kalaba Michael | 06. 01. 2016 19:08 | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 42 | ||||
2 | Kyjaci Samuel | 07. 01. 2016 06:38 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
3 | Mucha Martin | 01. 01. 2016 22:16 | 2004 | M | TK Žilina | 47 | ||||
4 | Norrman Simon | 20. 12. 2015 15:36 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
5 | Ondrášik Adam | 06. 01. 2016 19:05 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
6 | Pivník Oliver | 05. 01. 2016 13:51 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | |||||
7 | Puškáč Adrian | 06. 01. 2016 14:53 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 35 | ||||
8 | Rosa Alex | 13. 12. 2015 12:16 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
9 | Schlosser Marek | 30. 12. 2015 08:43 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 34 | ||||
10 | Smoleňák Hugo | 07. 01. 2016 19:02 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
11 | Vajgel Hugo | 06. 01. 2016 18:11 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 |