Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo nám. 6, Bratislava, Petržalka | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Soročin Peter (K) | |||
Termín od: | 12.12.2015 | Termín do: | 15.12.2015 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 12. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 11.12.2015 10:00 | BTZ |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 11.12.2015 10:00 | BTZ |
Poznámky:
Rozpis, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Peter Soročin
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Privara Peter Benjamín | ||||
6:0 7:6(4) | |||||
2. | Norrman Simon | 32 16 8 SF F | |||
3. | Palčo Matej | ||||
2:6 6:4 6:3 | |||||
4. | Semančík Filip | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Privara P. Palčo M. | |||
6:1 6:2 | |||||
2. | Lazarčík M. Snopek S. | 8 SF F | |||
3. | Blažo M. Kollárik F. | ||||
6:7(2) 6:4 10:7 | |||||
4. | Vajgel H. Obtulovič J. | 8 SF F | |||
5. | Náhlovský F. Laca M. | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Semančík F. Norrman S. | 8 SF F | |||
7. | Chrenko Š. Kaprálik M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | (2) | Vrabček D. Masarčin M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 3 | ||||
2 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
3 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 11 | ||||
4 | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 13 | ||||
5 | Vrabček David | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 15 | ||||
6 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
7 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
8 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 24 | ||||
9 | Snopek Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 25 | ||||
10 | Schlosser Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 34 | ||||
11 | Kaprálik Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 41 | ||||
12 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
13 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 45 | ||||
14 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
15 | Masarik Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 50 | ||||
16 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 61 | ||||
17 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 62 | ||||
18 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
19 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 71 | ||||
20 | Tošal Tomáš | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | TK TIE-BREAK Malacky | 80 | ||||
21 | Juríčka Adam | 30.06.2017 !!! | 2004 | M | TK TRIUMF | 80 | ||||
22 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
23 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
24 | WC | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
25 | USP | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | ||||
26 | WC | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | ||||
27 | Chrenko Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
28 | Višňovský Lukáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
29 | WC | Kollárik Filip | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Petržalka | ||||
30 | WC | Košinár Ján | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||
31 | WC | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
32 | USP | Majtan Teo | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Halahija Nathan André | 03. 12. 2015 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | ||||||
2 | Vida Dominik | 30. 11. 2015 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | ||||||
3 | Mojžiš Alex | 30. 11. 2015 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ivanov Saveliy | 10. 12. 2015 21:38 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Mészár Oliver | 04. 12. 2015 10:32 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Muniši Amar | 02. 12. 2015 17:00 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | |||||
4 | Ondriaš Adam | 10. 12. 2015 13:19 | 2004 | M | TK TRIUMF | 80 | ||||
5 | Puškáč Adrian | 10. 12. 2015 06:33 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 35 | ||||
6 | Šulej Ambróz | 07. 12. 2015 21:12 | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 56 |