Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER MTM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Spišská Nová Ves, Jánského 1, 052 01 Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Procházka Vladimír (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 29.11.2014 | Termín do: | 01.12.2014 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 11. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 28.11.2014 10:00 | Spišská Nová Ves |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 29.11.2014 10:00 | Spišská Nová Ves |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie /CH/D/
R: Vladimír Procházka, zástupca rozhodcu: Vavrinec Sedlák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jerlija Samuel | ||||
6:0 6:2 | |||||
2. | Trejbal Filip | 32 16 8 SF F | |||
3. | Keľo Pavel | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Šimák Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Marošík Norbert | ||||
4:6 6:2 7:5 | |||||
6. | Karas Daniel | 32 16 8 SF F | |||
7. | Németh Pavol | ||||
6:4 6:1 | |||||
8. | Naď Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jerlija S. Karas D. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Spišský R. Kopaničák V. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Keľo P. Trejbal F. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Ševčík J. Naď P. | ||||
6:3 0:6 10:8 | |||||
8. | Marošík N. Šimák A. | 16 8 SF F | |||
9. | Stolárik S. Ferenc M. | ||||
6:3 6:1 | |||||
10. | Németh P. Smoleňák H. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Petrík M. Petrík Š. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Drusa M. Frančák B. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Dráb P. Potaš K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 7 | ||||
2 | Dráb Pavol | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 9 | ||||
3 | Karas Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK GSM Prešov | 12 | ||||
4 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 18 | ||||
5 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 24 | ||||
6 | Trejbal Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 25 | ||||
7 | Petrík Šimon | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | 42 | ||||
8 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 66 | ||||
9 | USP | Kopaničák Viliam | 31.03.2018 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | 71 | |||
10 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
11 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
12 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
13 | USP | Ferenc Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | ||||
14 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
15 | Németh Pavol | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TJT Michalovce | |||||
16 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Petrík Maroš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | |||||
18 | Spišský René Róbert | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | |||||
19 | Drusa Martin | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | |||||
20 | WC | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||
21 | USP | Frančák Bruno | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||
22 | WC | Jezierski Maksym | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kirkov Mário | 26. 11. 2014 16:45 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
2 | Kožiak Martin | 26. 11. 2014 19:02 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 43 | ||||
3 | Lengvarský Matúš | 23. 11. 2014 17:49 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 26 |