Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2015 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Považská 1667/III, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martiška Gabriel (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Holub Ivan (A) | |||
Termín od: | 07.02.2015 | Termín do: | 09.02.2015 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 02. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 06.02.2015 09:00 | areál klubu |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R: Gabriel Martiška, zástupca rozhodcu: Ivan Holub
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Daniška Dávid | ||||
6:3 6:1 | |||||
2. | Vlčko Karol | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vrabček David | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Šuba Marek | 32 16 8 SF F | |||
5. | Privara Peter Benjamín | ||||
7:6 6:4 | |||||
6. | Nebus Matúš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Bernáth Bruno | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Baranec Dušan | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 6 | ||||
2 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
3 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | ||||
4 | Bebjak Richard | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
5 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
6 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 38 | ||||
7 | Koudela Šimon | 31.10.2025 | 2003 | M | Benet LTC Bytča | 46 | ||||
8 | Gaštan Jacob Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 53 | ||||
9 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 66 | ||||
10 | Brna Maxim | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | ||||
11 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | |||||
12 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
13 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
15 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
17 | USP | Nebus Matúš | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK AS Trenčín | ||||
18 | USP | Vrabček David | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
19 | USP | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | ||||
20 | USP | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | ||||
21 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
22 | Németh Pavol | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TJT Michalovce | |||||
23 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
24 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
25 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
26 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | |||||
27 | USP | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||
28 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
29 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bitarovský Dominik | 05. 02. 2015 16:12 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
2 | Blažo Marek | 03. 02. 2015 17:51 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Carrington Corwin | 05. 02. 2015 22:51 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
4 | Čurlej Michal | 05. 02. 2015 08:21 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
5 | Gula Pavel | 05. 02. 2015 09:34 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Krnáč Matúš | 04. 02. 2015 17:43 | 2003 | M | VTC Pezinok | 55 | ||||
7 | Marošík Norbert | 26. 01. 2015 15:41 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
8 | Mucha Martin | 04. 02. 2015 06:52 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
9 | Nosáľ Michal | 29. 01. 2015 06:58 | 2003 | M | TKM Martin | 84 | ||||
10 | Obtulovič Juraj | 02. 02. 2015 23:24 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
11 | Ondruš Dávid | 06. 02. 2015 10:49 | 2004 | M | TC Topoľčany | |||||
12 | Palenčár Patrik | 03. 02. 2015 21:47 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 15 | ||||
13 | Puškáč Adrian | 02. 02. 2015 12:46 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | |||||
14 | Šimák Adam | 03. 02. 2015 11:14 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
15 | Snopek Samuel | 05. 02. 2015 22:06 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
16 | Štilla Daniel | 04. 02. 2015 20:58 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
17 | Stolárik Samuel | 25. 01. 2015 15:51 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
18 | Valášek Branislav | 05. 02. 2015 12:48 | 2004 | M | Benet LTC Bytča | |||||
19 | Zeman Nicolas | 28. 01. 2015 12:26 | 2004 | M | STC Tennis Academy Púchov |