Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tennis club Topoľčany, Javorová 4641/1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Šudy Jaroslav (A) | |||
Termín od: | 27.12.2014 | Termín do: | 29.12.2014 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 12. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 26.12.2014 11:00 | TC Topoľčany |
Poznámky:
správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R: Marcela Mokrá, zástupca rozhodcu: Jaroslav Šudy
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kučera Peter | ||||
6:3 6:4 | |||||
2. | Marošík Norbert | 32 16 8 SF F | |||
3. | Baranec Dušan | ||||
6:4 6:3 | |||||
4. | Verčík Ivo | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vlčko Karol | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Barcaj Matúš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Gula Pavel | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Čistý Maximilián | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Baranec D. Németh I. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Škoda D. Semančík F. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Bitarovský D. Carrington C. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Mišenka D. Ondruš D. | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Marošík N. Vlčko K. | 16 8 SF F | |||
9. | Kyjaci S. Ševčík J. | ||||
3:6(6) 4:0 10:5 | |||||
10. | Obtulovič J. Vrabček D. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Gula P. Kučera P. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Bernáth B. Koudela Š. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Barcaj M. Verčík I. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 5 | |||
2 | USP | Čistý Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | VTC Pezinok | 13 | |||
3 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
4 | USP | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | |||
5 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
6 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 19 | ||||
7 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | ||||
8 | Carrington Corwin | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
9 | USP | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 22 | |||
10 | Bebjak Richard | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
11 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
12 | Koudela Šimon | 31.10.2025 | 2003 | M | Benet LTC Bytča | 46 | ||||
13 | Gaštan Jacob Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 53 | ||||
14 | Sloboda Maximilián | 30.11.2017 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
15 | Nosáľ Michal | 31.12.2017 !!! | 2003 | M | TKM Martin | 84 | ||||
16 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
17 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | |||||
18 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
19 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
20 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
21 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
22 | Vrabček David | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | Nebus Matúš | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK AS Trenčín | |||||
24 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
25 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
26 | Štilla Daniel | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | |||||
27 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
28 | Bitarovský Dominik | 31.12.2016 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
29 | USP | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
30 | USP | Ondruš Dávid | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TC Topoľčany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blažo Marek | 22. 12. 2014 15:11 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Brna Maxim | 25. 12. 2014 10:22 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | ||||
3 | Daniška Dávid | 23. 12. 2014 14:03 | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 6 | ||||
4 | Dubeň Matúš | 19. 12. 2014 22:17 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
5 | Garaj Bruno | 25. 12. 2014 18:49 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 71 | ||||
6 | Hampachel Dávid | 22. 12. 2014 08:38 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
7 | Melicherík Tomáš | 26. 12. 2014 08:25 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
8 | Motus Marcel | 10. 12. 2014 09:20 | 2003 | M | TK Senica | 28 | ||||
9 | Palčo Matej | 24. 12. 2014 11:50 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
10 | Privara Peter Benjamín | 25. 12. 2014 14:17 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
11 | Sabol Pavol | 24. 12. 2014 12:08 | 2003 | M | TK Petržalka | |||||
12 | Šuba Marek | 23. 12. 2014 21:18 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
13 | Vajgel Hugo | 23. 12. 2014 14:01 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava |