Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo nám. 6, Bratislava Petržalka | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mečíř Ladislav (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Soročin Peter (K) | |||
Termín od: | 06.12.2014 | Termín do: | 09.12.2014 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 12. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.12.2014 10:00 | BTZ |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 05.12.2014 10:00 | BTZ |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dao Dung Em Oliver | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Hajduch Marko | 32 16 8 SF F | |||
3. | Masarčin Marcus | ||||
7:6(9) 6:1 | |||||
4. | Carrington Corwin | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vajgel Hugo | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Palčo Matej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Obtulovič Juraj | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | Škoda David | 32 16 8 SF F | |||
9. | Filípek Alexander | ||||
4:6 6:1 7:5 | |||||
10. | Lingzhi Guo | 32 16 8 SF F | |||
11. | Tomaník Denis | ||||
6:4 7:5 | |||||
12. | Držiak Jakub Oskar | 32 16 8 SF F | |||
13. | Palenčár Patrik | ||||
6:0 6:3 | |||||
14. | Šramko Marcel | 32 16 8 SF F | |||
15. | Semančík Filip | ||||
6:3 6:3 | |||||
16. | Krošlák Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Krošlák J. Dao D. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Privara P. Čistý M. | ||||
skr | |||||
4. | Kaprálik M. Schlosser M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Filípek A. Palenčár P. | |||
6:1 6:0 | |||||
6. | Černák A. Jursa F. | 16 8 SF F | |||
7. | Semančík F. Palčo M. | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | Tomaník D. Puškáč A. | 16 8 SF F | |||
9. | Šramko M. Hlinka M. | ||||
6:3 6:4 | |||||
10. | Vrabček D. Obtulovič J. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Carrington C. Lingzhi G. | 16 8 SF F | ||
13. | Masarčin M. Škoda D. | ||||
6:2 6:7(5) 10:7 | |||||
14. | Vajgel H. Sepeši B. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Hajduch M. Držiak J. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 3 | ||||
2 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 8 | ||||
3 | Držiak Jakub Oskar | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
4 | Čistý Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | VTC Pezinok | 13 | ||||
5 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 15 | ||||
6 | Carrington Corwin | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
7 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
8 | Filípek Alexander | 31.10.2025 | 2003 | M | VTC Pezinok | 23 | ||||
9 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 27 | ||||
10 | Hlinka Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 35 | ||||
11 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 38 | ||||
12 | Jursa Filip | 31.12.2017 !!! | 2003 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | ||||
13 | Tomaník Denis | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Petržalka | 41 | ||||
14 | Lingzhi Guo | 31.03.2016 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 43 | ||||
15 | Gaštan Jacob Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 53 | ||||
16 | Žiga Alexander | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
17 | Černák Andrej | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
18 | Sloboda Maximilián | 30.11.2017 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
19 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
20 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
22 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
23 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
24 | Vrabček David | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
25 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
26 | Puškáč Adrian | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | |||||
27 | Schlosser Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | |||||
28 | Kaprálik Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | |||||
29 | Tošal Tomáš | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | TK TIE-BREAK Malacky | |||||
30 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
31 | Murár David | 31.12.2016 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Rosa Alex | 19. 01. 2015 18:52 [N] | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Snopek Samuel | 04. 12. 2014 17:16 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava |