Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100110 - STC Tennis Academy Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Svätoplukova 1463, 020 01 Púchov | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Lazorová Angela (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Luhový Ivan (A) | |||
Termín od: | 06.12.2014 | Termín do: | 08.12.2014 | |
Kontakt: | Ivan Luhový | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907799248, | |||
Kontakt e-mail: | ivan.luhovy@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 12. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.12.2014 10:00 | SsTZ |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Filipko Adam | ||||
6:4 6:2 | |||||
2. | Vlčko Karol | 32 16 8 SF F | |||
3. | Čurlej Michal | ||||
6:4 7:5 | |||||
4. | Novák Maxim | 32 16 8 SF F | |||
5. | Keľo Pavel | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Kompiš Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Šimák Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Midriak Matúš | 32 16 8 SF F | |||
9. | Németh Igor | ||||
6:2 6:2 | |||||
10. | Šuba Marek | 32 16 8 SF F | |||
11. | Petráš David | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Verčík Ivo | 32 16 8 SF F | |||
13. | Marošík Norbert | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Zeman Nicolas | 32 16 8 SF F | |||
15. | Štilla Daniel | ||||
6:1 6:0 | |||||
16. | Baranec Dušan | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Németh I. Baranec D. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Vlčko K. Čurlej M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Novák M. Filipko A. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kompiš T. Petráš D. | ||||
1:6 6:4 10:6 | |||||
8. | Monošík M. Štilla D. | 16 8 SF F | |||
9. | Henek J. Valášek B. | ||||
6:1 6:3 | |||||
10. | Šuba M. Zeman N. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Keľo P. Marošík N. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Jergič D. Šimák A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Belák M. Verčík I. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 11 | ||||
2 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 18 | ||||
4 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 19 | ||||
5 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | ||||
6 | Midriak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 29 | ||||
7 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
8 | Schmitz Sven | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
9 | Koudela Šimon | 31.10.2025 | 2003 | M | Benet LTC Bytča | 46 | ||||
10 | Belák Michal | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Vrútky | 48 | ||||
11 | Schulcz Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Púchov | 51 | ||||
12 | Pomšár Adam | 31.01.2018 !!! | 2003 | M | TKM Martin | 66 | ||||
13 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 66 | ||||
14 | USP | Henek Jakub | 28.02.2018 !!! | 2003 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 90 | |||
15 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
16 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | |||||
17 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
18 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
19 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
20 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
21 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
22 | Štilla Daniel | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | |||||
23 | REG | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||
24 | USP | Monošík Matej | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Sparta Považská Bystrica | ||||
25 | Valášek Branislav | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | Benet LTC Bytča | |||||
26 | Mucha Martin | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Žilina | |||||
27 | REG | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | ||||
28 | Zeman Nicolas | 31.12.2015 !!! | 2004 | M | STC Tennis Academy Púchov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hampachel Dávid | 02. 12. 2014 21:00 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
2 | Jankech Samuel | 01. 12. 2014 21:23 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 36 | ||||
3 | Lengvarský Matúš | 02. 12. 2014 18:10 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 26 | ||||
4 | Muránsky Matej | 01. 12. 2014 06:03 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
5 | Nosáľ Michal | 03. 12. 2014 23:47 | 2003 | M | TKM Martin | 84 |