Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum Piešťany | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Šudy Jaroslav (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Ulík Peter (A) | |||
Termín od: | 06.12.2014 | Termín do: | 08.12.2014 | |
Kontakt: | Jaroslav Šudy | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907739623, | |||
Kontakt e-mail: | jaro.sudy@azet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 12. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 05.12.2014 11:00 | sekretariát ZsTZ |
Poznámky:
Rozpis, organizačný výbor, správa /1str/2str/3str/
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Almási Alfréd | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Mojto Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Barcaj Matúš | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Gula Pavel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Nebus Matúš | ||||
6:2 4:6 7:5 | |||||
6. | Daniška Dávid | 32 16 8 SF F | |||
7. | Štancel Adrián | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | Kučera Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Almási A. Daniška D. | |||
6:1 6:1 | |||||
2. | Bitarovský D. Nebus M. | 8 SF F | |||
3. | Barcaj M. Kyjaci S. | ||||
6:4 6:3 | |||||
4. | Bebjak R. Bernáth B. | 8 SF F | |||
5. | Brna M. Uličný O. | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Gula P. Kučera P. | 8 SF F | |||
7. | Štancel A. Blažo M. | ||||
7:6(10) 6:2 | |||||
8. | (2) | Mojto S. Motus M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 4 | ||||
2 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 5 | ||||
3 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 6 | ||||
4 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
5 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
6 | Motus Marcel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Senica | 28 | ||||
7 | Bebjak Richard | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
8 | Demovič Matej | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | OZ Slávia Trnava | 76 | ||||
9 | Brna Maxim | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | ||||
10 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
11 | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
12 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
13 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
14 | Nebus Matúš | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK AS Trenčín | |||||
15 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
16 | Kúdela Matej | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Uličný Oliver | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | Bitarovský Dominik | 31.12.2016 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ondruš Dávid | 03. 12. 2014 22:11 | 2004 | M | TC Topoľčany |