Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Pavlovský Milan (C) | |||
Termín od: | 20.12.2014 | Termín do: | 22.12.2014 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 12. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 19.12.2014 10:00 | Lieskovec |
Poznámky:
správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R: Jana Čillíková, zástupca rozhodcu: Milan Pavlovský
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Baranec Dušan | |||
6:0 6:2 | |||||
2. | Muránsky Matej | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gula Pavel | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Gramata Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kirkov Mário | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Vrabček David | 32 16 8 SF F | |||
7. | Marošík Norbert | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | (5-8) | Schmitz Sven | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Németh Igor | |||
6:1 6:0 | |||||
10. | Dubeň Matúš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Čurlej Michal | ||||
6:1 6:2 | |||||
12. | Krnáč Matúš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Novák Maxim | ||||
6:2 4:6 10:4 | |||||
14. | Naď Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | Obtulovič Juraj | ||||
6:2 6:1 | |||||
16. | (5-8) | Jergič Daniel | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Jankech Samuel | |||
6:2 5:7 10:7 | |||||
18. | Melicherík Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
19. | Palčo Matej | ||||
6:0 6:1 | |||||
20. | Štilla Daniel | 32 16 8 SF F | |||
21. | Šuba Marek | ||||
6:2 6:1 | |||||
22. | Bernáth Bruno | 32 16 8 SF F | |||
23. | Hampachel Dávid | ||||
6:0 6:3 | |||||
24. | (3-4) | Keľo Pavel | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Hlinka Michal | |||
6:7(11) 6:3 10:8 | |||||
26. | Šimák Adam | 32 16 8 SF F | |||
27. | Fukas Robert | ||||
6:1 6:0 | |||||
28. | Privara Peter Benjamín | 32 16 8 SF F | |||
29. | Vlčko Karol | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Garaj Bruno | 32 16 8 SF F | |||
31. | Kyjaci Samuel | ||||
6:3 0:6 10:8 | |||||
32. | (2) | Mojto Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
2 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 18 | ||||
4 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | ||||
5 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
6 | Hlinka Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 35 | ||||
7 | Jankech Samuel | 31.10.2024 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 36 | ||||
8 | Schmitz Sven | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
9 | Gramata Adam | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 51 | ||||
10 | Krnáč Matúš | 31.10.2024 | 2003 | M | VTC Pezinok | 55 | ||||
11 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 71 | ||||
12 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
13 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | |||||
14 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
15 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
16 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
17 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
18 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
19 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
20 | USP | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||
21 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
23 | USP | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
24 | WC | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | ||||
25 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
26 | WC | Štilla Daniel | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | ||||
27 | Vrabček David | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
28 | USP | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
29 | USP | Fukas Robert | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
30 | WC | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | ||||
31 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
32 | USP | Hampachel Dávid | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bebjak Richard | 19. 12. 2014 06:30 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
2 | Blažo Marek | 17. 12. 2014 09:44 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Borguľa Jakub | 16. 12. 2014 10:08 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
4 | Hank Matej | 19. 12. 2014 10:46 [N] | 2003 | M | MTK Rimavská Sobota | 97 | ||||
5 | Midriak Matúš | 16. 12. 2014 17:47 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 29 | ||||
6 | Nebus Matúš | 18. 12. 2014 07:35 | 2004 | M | TK AS Trenčín | |||||
7 | Nosáľ Michal | 18. 12. 2014 12:14 | 2003 | M | TKM Martin | 84 | ||||
8 | Štancel Adrián | 18. 12. 2014 07:43 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |