Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 31.01.2015 | Termín do: | 03.02.2015 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | byt - 048/4231752, mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | marektenis@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 01. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 30.01.2015 10:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R: Dagmar Regendová, zástupca rozhodcu: Marek Novák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Karas Daniel | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Marošík Norbert | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Daniška D. Držiak J. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Garaj B. Jergič D. | ||||
6:0 6:7(2) 10:7 | |||||
4. | Melicher B. Muránsky M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Németh I. Motus M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Keľo P. Marošík N. | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | Naď P. Novák M. | 16 8 SF F | |||
9. | Privara P. Hajduch M. | ||||
6:4 6:3 | |||||
10. | Karas D. Šimák A. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Verčík I. Barcaj M. | 16 8 SF F | ||
13. | Baranec D. Vlčko K. | ||||
6:2 6:4 | |||||
14. | Gramata A. Svrčina M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Palenčár P. Kučera P. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 5 | ||||
2 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 6 | ||||
3 | Držiak Jakub Oskar | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
4 | Karas Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK GSM Prešov | 12 | ||||
5 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
6 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
7 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 15 | ||||
8 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
9 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 18 | ||||
10 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 19 | ||||
11 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | ||||
12 | Carrington Corwin | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
13 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 24 | ||||
14 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 27 | ||||
15 | Motus Marcel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Senica | 28 | ||||
16 | Midriak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 29 | ||||
17 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
18 | Schmitz Sven | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
19 | Gramata Adam | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 51 | ||||
20 | Svrčina Matúš | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 57 | ||||
21 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | 65 | ||||
22 | Pomšár Adam | 31.01.2018 !!! | 2003 | M | TKM Martin | 66 | ||||
23 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 71 | ||||
24 | Babka Alex | 28.02.2018 !!! | 2003 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 80 | ||||
25 | STZ | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
26 | STZ | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
27 | STZ | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | ||||
28 | STZ | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
29 | USP | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
30 | USP | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||
31 | USP | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
32 | USP | Melicher Bruno | 31.12.2016 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gula Pavel | 15. 11. 2014 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||||
2 | Palčo Matej | 14. 11. 2014 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
3 | Čurlej Michal | 14. 01. 2015 | 2004 | M | TK Žilina | ||||||
4 | Kyjaci Samuel | 06. 01. 2015 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||||
5 | Ševčík Jakub | 13. 11. 2014 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||||
6 | Németh Pavol | 13. 01. 2015 | 2004 | M | TJT Michalovce | ||||||
7 | Bernáth Bruno | 27. 12. 2014 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | ||||||
8 | Melicherík Tomáš | 13. 11. 2014 | 2004 | M | TC Trnavský šport | ||||||
9 | Fukas Robert | 03. 12. 2014 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
10 | Hampachel Dávid | 14. 11. 2014 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
11 | Gracias Marco | 17. 11. 2014 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
12 | Schlosser Marek | 12. 12. 2014 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | ||||||
13 | Borguľa Jakub | 16. 11. 2014 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bebjak Richard | 30. 01. 2015 06:48 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
2 | Blažo Marek | 29. 01. 2015 17:31 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Dao Dung Em Oliver | 11. 01. 2015 18:00 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 3 | ||||
4 | Dráb Pavol | 28. 01. 2015 13:08 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 9 | ||||
5 | Dubeň Matúš | 23. 01. 2015 16:51 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
6 | Filipko Adam | 27. 01. 2015 11:27 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 11 | ||||
7 | Gaštan Jacob Michal | 24. 01. 2015 09:50 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 53 | ||||
8 | Hank Matej | 25. 01. 2015 12:02 | 2003 | M | MTK Rimavská Sobota | 97 | ||||
9 | Hlinka Michal | 28. 01. 2015 11:01 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 35 | ||||
10 | Jankech Samuel | 29. 01. 2015 14:02 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 36 | ||||
11 | Jerlija Samuel | 22. 01. 2015 14:57 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 7 | ||||
12 | Kirkov Mário | 21. 01. 2015 13:48 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
13 | Koudela Šimon | 01. 01. 2015 14:29 | 2003 | M | Benet LTC Bytča | 46 | ||||
14 | Lengvarský Matúš | 19. 01. 2015 19:11 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 26 | ||||
15 | Michalik Radovan | 23. 01. 2015 21:01 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 2 | ||||
16 | Nebus Matúš | 29. 01. 2015 18:48 | 2004 | M | TK AS Trenčín | |||||
17 | Nosáľ Michal | 29. 01. 2015 06:56 | 2003 | M | TKM Martin | 84 | ||||
18 | Puskeiler Matúš | 27. 01. 2015 13:03 | 2003 | M | TK Ružomberok | 45 | ||||
19 | Semančík Filip | 02. 02. 2015 22:02 [N] | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
20 | Smoleňák Hugo | 27. 01. 2015 07:18 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
21 | Stolárik Samuel | 25. 01. 2015 15:49 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
22 | Trejbal Filip | 28. 01. 2015 14:12 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 25 | ||||
23 | Vrabček David | 29. 01. 2015 10:28 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
24 | Žilkay Filip | 22. 01. 2015 03:02 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 1 |