Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Holub Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Baláž Milan (A) | |||
Termín od: | 17.01.2015 | Termín do: | 20.01.2015 | |
Kontakt: | Ing. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | dv. - 033/5920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 01. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 17.01.2015 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Rozpis, organizačné výbory, NOMINÁCIA, správa /1str/2str/3str/
R: Ivan Holub, zástupca rozhodcu: Milan Baláž
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Žilkay Filip | |||
6:1 6:1 | |||||
2. | Marošík Norbert | 32 16 8 SF F | |||
3. | Trejbal Filip | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Dráb Pavol | 32 16 8 SF F | |||
5. | Držiak Jakub Oskar | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Tarhanič Matej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Karas Daniel | ||||
7:6(4) 6:2 | |||||
8. | (5-8) | Jerlija Samuel | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Almási Alfréd | |||
6:1 6:2 | |||||
10. | Nebus Matúš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Blažo Marek | ||||
6:4 6:3 | |||||
12. | Gula Pavel | 32 16 8 SF F | |||
13. | Mojto Samuel | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Potaš Kevin | 32 16 8 SF F | |||
15. | Barcaj Matúš | ||||
6:1 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Daniška Dávid | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Kučera Peter | |||
7:5 6:2 | |||||
18. | Baranec Dušan | 32 16 8 SF F | |||
19. | Vlčko Karol | ||||
7:6(6) 7:6(2) | |||||
20. | Privara Peter Benjamín | 32 16 8 SF F | |||
21. | Palenčár Patrik | ||||
4:6 6:1 6:2 | |||||
22. | Filipko Adam | 32 16 8 SF F | |||
23. | Palčo Matej | ||||
6:1 6:2 | |||||
24. | (3-4) | Dao Dung Em Oliver | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Krošlák Jakub | |||
6:1 6:4 | |||||
26. | Verčík Ivo | 32 16 8 SF F | |||
27. | Novák Maxim | ||||
6:4 6:4 | |||||
28. | Kirkov Mário | 32 16 8 SF F | |||
29. | Filípek Alexander | ||||
6:4 4:6 6:4 | |||||
30. | Škoda David | 32 16 8 SF F | |||
31. | Štancel Adrián | ||||
6:1 6:0 | |||||
32. | (2) | Michalik Radovan | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Žilkay F. Michalik R. | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Vlčko K. Gula P. | 16 8 SF F | |||
3. | Daniška D. Držiak J. | ||||
6:2 6:0 | |||||
4. | Almási A. Dao D. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 1 | ||||
2 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 2 | ||||
3 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 3 | ||||
4 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 4 | ||||
5 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 5 | ||||
6 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 6 | ||||
7 | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 7 | ||||
8 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 8 | ||||
9 | Dráb Pavol | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 9 | ||||
10 | Držiak Jakub Oskar | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
11 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 11 | ||||
12 | Karas Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK GSM Prešov | 12 | ||||
13 | WC | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | |||
14 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 15 | ||||
15 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
16 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
17 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 19 | ||||
18 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
19 | Filípek Alexander | 31.10.2025 | 2003 | M | VTC Pezinok | 23 | ||||
20 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 24 | ||||
21 | Trejbal Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 25 | ||||
22 | Tarhanič Matej | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 32 | ||||
23 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
24 | WC | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | ||||
25 | WC | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
26 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
27 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
28 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
29 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
30 | USP | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | ||||
31 | Nebus Matúš | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK AS Trenčín | |||||
32 | USP | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čistý Maximilián | 14. 11. 2014 | 2003 | M | VTC Pezinok | 13 | |||||
2 | Németh Igor | 13. 11. 2014 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | |||||
3 | Carrington Corwin | 17. 11. 2014 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | |||||
4 | Hajduch Marko | 13. 11. 2014 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 27 | |||||
5 | Motus Marcel | 16. 11. 2014 | 2003 | M | TK Senica | 28 | |||||
6 | Midriak Matúš | 15. 11. 2014 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 29 | |||||
7 | Jergič Daniel | 13. 11. 2014 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | |||||
8 | Hlinka Michal | 15. 11. 2014 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 35 | |||||
9 | Šramko Marcel | 23. 11. 2014 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 38 | |||||
10 | Kožiak Martin | 26. 11. 2014 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 43 | |||||
11 | Belák Michal | 09. 12. 2014 | 2003 | M | TK Vrútky | 48 | |||||
12 | Gaštan Jacob Michal | 18. 11. 2014 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 53 | |||||
13 | Černák Andrej | 14. 11. 2014 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
14 | Pomšár Adam | 16. 11. 2014 | 2003 | M | TKM Martin | 66 | |||||
15 | Demovič Matej | 16. 11. 2014 | 2003 | M | OZ Slávia Trnava | 76 | |||||
16 | Brna Maxim | 01. 12. 2014 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | |||||
17 | Naď Peter | 14. 11. 2014 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
18 | Šimák Adam | 13. 11. 2014 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
19 | Čurlej Michal | 13. 11. 2014 | 2004 | M | TK Žilina | ||||||
20 | Kyjaci Samuel | 15. 11. 2014 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||||
21 | Stolárik Samuel | 14. 11. 2014 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
22 | Németh Pavol | 30. 12. 2014 | 2004 | M | TJT Michalovce | ||||||
23 | Vrabček David | 20. 11. 2014 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
24 | Masarčin Marcus | 13. 11. 2014 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | ||||||
25 | Ševčík Jakub | 13. 11. 2014 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||||
26 | Obtulovič Juraj | 09. 12. 2014 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
27 | Šuba Marek | 14. 11. 2014 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | ||||||
28 | Ferenc Michal | 06. 12. 2014 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
29 | Hampachel Dávid | 29. 11. 2014 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
30 | Petráš David | 16. 11. 2014 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
31 | Smoleňák Hugo | 03. 01. 2015 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
32 | Kaprálik Michal | 21. 11. 2014 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | ||||||
33 | Bitarovský Dominik | 25. 11. 2014 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||||
34 | Zeman Nicolas | 19. 11. 2014 | 2004 | M | STC Tennis Academy Púchov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bebjak Richard | 17. 01. 2015 08:07 [N] | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
2 | Gramata Adam | 14. 01. 2015 19:43 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 51 | ||||
3 | Jursa Filip | 15. 01. 2015 12:52 | 2003 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | ||||
4 | Keľo Pavel | 16. 01. 2015 17:03 | 2003 | M | TKM Betliar | 18 | ||||
5 | Melicherík Tomáš | 14. 01. 2015 20:32 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
6 | Nosáľ Michal | 15. 01. 2015 22:51 | 2003 | M | TKM Martin | 84 | ||||
7 | Ondruš Dávid | 07. 01. 2015 21:53 | 2004 | M | TC Topoľčany | |||||
8 | Puškáč Adrian | 14. 01. 2015 08:40 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | |||||
9 | Rosa Alex | 12. 01. 2015 17:22 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Rusnák Lukas | 15. 01. 2015 14:29 | 2004 | M | TC Moravský Svätý Ján | |||||
11 | Semančík Filip | 02. 02. 2015 22:02 [N] | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
12 | Schmitz Sven | 12. 01. 2015 15:18 | 2003 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
13 | Vajgel Hugo | 15. 01. 2015 09:26 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava |