Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110020 - TK Spišská Nová Ves | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, 05201 Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Klein Ladislav (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | neregistrovaný rozhodca (A) | |||
Termín od: | 08.02.2014 | Termín do: | 10.02.2014 | |
Kontakt: | Peter Vlk | |||
Kontakt tel.: | dv. - 053/4465500, mobil - 0918589024, | |||
Kontakt e-mail: | vlkpeter@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 02. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 07.02.2014 10:00 | TK Spišská Nová Ves |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R:Ladislav Klein, zástupca rozhodcu: neprítomný
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Stanko Simon | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Mareček Milan | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jerlija Samuel | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Jackovič Marián | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bežák Milan | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Kožiak Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Lengvarský Matúš | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | Heligman Adam | 32 16 8 SF F | |||
9. | Fröhlich Simon | ||||
6:3 6:1 | |||||
10. | Midriak Matúš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Tarhanič Matej | ||||
6:1 6:2 | |||||
12. | Hlaváč Roland | 32 16 8 SF F | |||
13. | Grendel Martin | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Dráb Pavol | 32 16 8 SF F | |||
15. | Michalik Radovan | ||||
6:0 6:2 | |||||
16. | Lábaj Filip | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Stanko S. Hlaváč R. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Midriak M. Grendel M. | ||||
6:1 6:4 | |||||
4. | Michalik R. Jerlija S. | 8 SF F | |||
5. | Heligman A. Fröhlich S. | ||||
2:6 6:3 10:7 | |||||
6. | Búza M. Jakubek D. | 8 SF F | |||
7. | Bežák M. Tarhanič M. | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | (2) | Lábaj F. Dráb P. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Stanko Simon | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
2 | Lábaj Filip | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
3 | WC | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 28 | |||
4 | Hlaváč Roland | 31.10.2024 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 31 | ||||
5 | USP | Jackovič Marián | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Svit | 62 | |||
6 | Fröhlich Simon | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 65 | ||||
7 | Heligman Adam | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 69 | ||||
8 | Grendel Martin | 30.04.2015 !!! | 2002 | M | 1. TK Revúca | 72 | ||||
9 | USP | Mareček Milan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Svit | 79 | |||
10 | Búza Michal | 31.01.2015 !!! | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 107 | ||||
11 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
12 | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | |||||
13 | Dráb Pavol | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | |||||
14 | Trejbal Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
15 | Tarhanič Matej | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
16 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | |||||
17 | Midriak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
18 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
19 | Lengvarský Matúš | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
20 | Daňuš Oliver | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | MTK Rimavská Sobota | |||||
21 | Petrík Šimon | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | |||||
22 | WC | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||
23 | USP | Horváth Adrián | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||
24 | USP | Jakubek Daniel | 31.01.2016 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sura Ivan | 05. 02. 2014 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 20 | |||||
2 | Vanacký Michal | 03. 02. 2014 | 2002 | M | TC 92 Levoča | 107 | |||||
3 | Hlinka Michal | 27. 01. 2014 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Potaš Kevin | 02. 02. 2014 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
5 | Gallik Samuel | 01. 02. 2014 | 2003 | M | TC 92 Levoča |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Filipko Adam | 06. 02. 2014 19:45 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
2 | Keľo Pavel | 06. 02. 2014 11:50 | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
3 | Kopaničák Viliam | 05. 02. 2014 12:08 | 2003 | M | TC 92 Levoča | |||||
4 | Luczy Sebastián | 04. 02. 2014 21:56 | 2002 | M | TK Športvýroba Košice | 47 |