Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TC Topoľčany, Javorova 4640/1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Šudy Jaroslav (A) | |||
Termín od: | 28.12.2013 | Termín do: | 30.12.2013 | |
Kontakt: | PaedDr. Marcela Mokrá | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907292385, | |||
Kontakt e-mail: | mmokra@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 12. 2013 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 27.12.2013 10:00 | TC Topoľčany |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: Marcela Mokrá, zástupca rozhodcu: Jaroslav Šudy
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Magdolen Anton | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Garaj Bruno | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kozík Filip | ||||
7:5 6:2 | |||||
4. | Grolmus Róbert | 32 16 8 SF F | |||
5. | Šuran Tomáš | ||||
6:4 6:1 | |||||
6. | Daniška Dávid | 32 16 8 SF F | |||
7. | Baranec Dušan | ||||
6:1 1:6 10:7 | |||||
8. | Hulák Andrej | 32 16 8 SF F | |||
9. | Izakovič Martin | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Kučera Peter | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mojto Samuel | ||||
6:4 6:4 | |||||
12. | Bežák Milan | 32 16 8 SF F | |||
13. | Mísař Aleš | ||||
6:2 6:2 | |||||
14. | Verčík Ivo | 32 16 8 SF F | |||
15. | Motus Marcel | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | Škvarka Šimon | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Škvarka Š. Šuran T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Hulák A. Mojto S. | ||||
6:3 7:5 | |||||
4. | Kučera P. Verčík I. | 8 SF F | |||
5. | Baranec D. Németh I. | ||||
6:4 2:6 11:9 | |||||
6. | Filípek A. Motus M. | 8 SF F | |||
7. | Daniška D. Garaj B. | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | (2) | Izakovič M. Bežák M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 8 | ||||
2 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 15 | ||||
3 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
4 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 28 | ||||
5 | Izakovič Martin | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 42 | ||||
6 | Grolmus Róbert | 31.10.2024 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | ||||
7 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
8 | Hulák Andrej | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 58 | ||||
9 | Kozík Filip | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK TCN Nitra | 107 | ||||
10 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
11 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
12 | Čistý Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | VTC Pezinok | |||||
13 | Motus Marcel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Senica | |||||
14 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
15 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | |||||
16 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
18 | Filípek Alexander | 31.10.2025 | 2003 | M | VTC Pezinok | |||||
19 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
20 | Mekýš Jozef | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | TC Partizánske | |||||
21 | Bebjak Richard | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | GSM Europe Trenčín |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Carrington Corwin | 26. 12. 2013 22:00 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Držiak Jakub Oskar | 17. 11. 2013 10:38 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Kelemen Oliver | 27. 12. 2013 08:40 | 2002 | M | TK HSC Piešťany | 49 | ||||
4 | Mojto Roman | 12. 12. 2013 19:28 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 25 | ||||
5 | Novanský Michal | 26. 12. 2013 15:27 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 7 | ||||
6 | Slovík Sasha | 26. 12. 2013 02:16 | 2002 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 36 | ||||
7 | Svrčina Matúš | 20. 11. 2013 19:50 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica |