Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080005 - TK Inter Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Inter, Trnavská 33, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Kopačka Peter (C) | |||
Termín od: | 01.02.2014 | Termín do: | 04.02.2014 | |
Kontakt: | Jana Chobotová - Jamrichová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907430323, | |||
Kontakt e-mail: | tenis@askinter.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 01. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 31.01.2014 10:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: Ján Hasaj, zástupca rozhodcu: Peter Kopačka
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lánik Tomáš | |||
6:1 6:0 | |||||
2. | Šuran Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Motus Marcel | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Gibala Martin | 32 16 8 SF F | |||
5. | Michalik Radovan | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Slovík Sasha | 32 16 8 SF F | |||
7. | Držiak Jakub Oskar | ||||
6:2 7:6(3) | |||||
8. | (5-8) | Habodász Adam | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Magdolen Anton | |||
6:0 6:0 | |||||
10. | Blaško Adam | 32 16 8 SF F | |||
11. | Krošlák Jakub | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | Šipoš Zoltán | 32 16 8 SF F | |||
13. | Bežák Milan | ||||
6:3 6:3 | |||||
14. | Martiš Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | Daniška Dávid | ||||
6:1 6:1 | |||||
16. | (5-8) | Cvik Dominik | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Karol Miloš | |||
6:0 6:0 | |||||
18. | Babík Ondrej | 32 16 8 SF F | |||
19. | Bušniak Matúš | ||||
6:1 6:3 | |||||
20. | Škoda David | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hajduch Marko | ||||
6:2 6:2 | |||||
22. | Jerlija Samuel | 32 16 8 SF F | |||
23. | Lovecký Jakub | ||||
6:0 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Gálik Matej | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Frič Róbert | |||
6:4 6:4 | |||||
26. | Filípek Dominik | 32 16 8 SF F | |||
27. | Kučera Peter | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Palenčár Patrik | 32 16 8 SF F | |||
29. | Škvarka Šimon | ||||
4:6 6:1 6:3 | |||||
30. | Murár Adam Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
31. | Turček Rudolf | ||||
6:0 6:1 | |||||
32. | (2) | Valent Stanislav | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Valent S. Magdolen A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Krošlák J. Turček R. | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Škoda D. Palenčár P. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Habodász A. Murár A. | |||
6:1 6:4 | |||||
6. | Gibala M. Filípek D. | 16 8 SF F | |||
7. | Slovík S. Šuran T. | ||||
7:6(4) 6:7(5) 11:9 | |||||
8. | Daniška D. Motus M. | 16 8 SF F | |||
9. | Kučera P. Gálik M. | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Bežák M. Martiš M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Cvik D. Škvarka Š. | 16 8 SF F | ||
13. | Michalik R. Jerlija S. | ||||
6:4 6:0 | |||||
14. | Držiak J. Blaško A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Lánik T. Karol M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
2 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 6 | ||||
3 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 8 | ||||
4 | Gálik Matej | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 9 | ||||
5 | Habodász Adam | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Slovan Bratislava | 11 | ||||
6 | Karol Miloš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
7 | Frič Róbert | 31.10.2025 | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
8 | Cvik Dominik | 31.01.2017 !!! | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
9 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 15 | ||||
10 | Filípek Dominik | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Žilina | 16 | ||||
11 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
12 | Lovecký Jakub | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
13 | Murár Adam Maximilián | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
14 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
15 | Martiš Martin | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
16 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 28 | ||||
17 | Turček Rudolf | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
18 | Slovík Sasha | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 36 | ||||
19 | Blaško Adam | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Inter Bratislava | 46 | ||||
20 | Šipoš Zoltán | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 66 | ||||
21 | Bušniak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 71 | ||||
22 | Babík Ondrej | 31.10.2019 !!! | 2002 | M | TC TALENT Bratislava | 107 | ||||
23 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
24 | STZ | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
25 | STZ | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | ||||
26 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
27 | USP | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
28 | USP | Motus Marcel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Senica | ||||
29 | STZ | Držiak Jakub Oskar | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
30 | USP | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | STZ | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | ||||
32 | USP | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Barcaj Matúš | 22. 11. 2013 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||||
2 | Carrington Corwin | 20. 11. 2013 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
3 | Michalec Tomáš | 15. 11. 2013 | 2003 | M | VTC Pezinok | ||||||
4 | Tomaník Denis | 08. 12. 2013 | 2003 | M | TK Petržalka | ||||||
5 | Filípek Alexander | 17. 11. 2013 | 2003 | M | VTC Pezinok | ||||||
6 | Jursa Filip | 18. 01. 2014 | 2003 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
7 | Gaštan Jacob Michal | 22. 11. 2013 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | ||||||
8 | Šramko Marcel | 14. 01. 2014 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Stanko Simon | 19. 01. 2014 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 21 | |||||
2 | Galovič Maximilián | 24. 01. 2014 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Almási Alfréd | 21. 01. 2014 19:01 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
2 | Čistý Maximilián | 28. 01. 2014 15:54 | 2003 | M | VTC Pezinok | |||||
3 | Dao Dung Em Oliver | 22. 01. 2014 09:55 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Gajdoš Adam | 30. 01. 2014 09:23 | 2002 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
5 | Hlinka Michal | 27. 01. 2014 20:53 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Kopál Adrián | 30. 01. 2014 08:33 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
7 | Lošonský Ľuboš | 27. 01. 2014 09:28 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Novanský Michal | 29. 01. 2014 21:17 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 7 | ||||
9 | Partl Juraj | 26. 01. 2014 18:38 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 95 | ||||
10 | Pitoňák Jakub | 27. 01. 2014 16:31 | 2002 | M | VTC Pezinok | 40 | ||||
11 | Pokorný Lukáš | 27. 01. 2014 11:14 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 2 | ||||
12 | Sloboda Maximilián | 24. 01. 2014 10:57 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava |