Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 32, Banská Bystrica | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 07.12.2013 | Termín do: | 09.12.2013 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | byt - 048/4231752, mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | marektenis@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 12. 2013 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 06.12.2013 10:00 | SsTZ |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Sedliak Šimon | ||||
6:0 6:2 | |||||
2. | Šramka Dávid | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šuran Tomáš | ||||
6:1 6:4 | |||||
4. | Ondruš Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bežák Milan | ||||
6:1 6:4 | |||||
6. | Gibala Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Janič Šimon | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | Filípek Dominik | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gibala M. Sedliak Š. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Mikuš M. Schmitz S. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Šramka D. Janič Š. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Jankech S. Keľo P. | ||||
6:4 6:3 | |||||
8. | Filipko A. Slovík S. | 16 8 SF F | |||
9. | Svrčina M. Gramata A. | ||||
6:4 7:6(7) | |||||
10. | Németh I. Baranec D. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Bežák M. Šuran T. | 16 8 SF F | ||
13. | Mikovič D. Nosáľ M. | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Belák M. Verčík I. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Ondruš T. Filípek D. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 10 | ||||
2 | Filípek Dominik | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Žilina | 16 | ||||
3 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
4 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
5 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 28 | ||||
6 | Ondruš Tomáš | 31.10.2025 | 2002 | M | Benet LTC Bytča | 30 | ||||
7 | Slovík Sasha | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 36 | ||||
8 | Janič Šimon | 31.12.2014 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 38 | ||||
9 | Šramka Dávid | 31.05.2017 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 45 | ||||
10 | Grolmus Róbert | 31.10.2024 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | ||||
11 | Mikuš Matúš | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 53 | ||||
12 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
14 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
15 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
16 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
17 | Belák Michal | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Vrútky | |||||
18 | Svrčina Matúš | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
19 | Gramata Adam | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
20 | USP | Jankech Samuel | 31.10.2024 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
21 | USP | Mikovič Dávid | 30.11.2017 !!! | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
22 | Lengvarský Matúš | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
23 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
24 | Nosáľ Michal | 31.12.2017 !!! | 2003 | M | TKM Martin | |||||
25 | Schmitz Sven | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daňuš Oliver | 05. 12. 2013 07:01 | 2003 | M | MTK Rimavská Sobota | |||||
2 | Dráb Martin | 06. 12. 2013 10:17 | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
3 | Grendel Martin | 28. 11. 2013 21:17 | 2002 | M | 1. TK Revúca | 72 | ||||
4 | Sečkár Róbert | 03. 12. 2013 07:14 | 2002 | M | TO Slávia ŽU Žilina | 59 |