Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 3937/1, Žilina | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Varmus Michal (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Polónyi Radoslav (B) | |||
Termín od: | 27.05.2013 | Termín do: | 31.05.2013 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 05. 2013 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | neurčené | |
dorastenky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
Rozpis, organizačný výbor,
Nominácia: DORASTENCI, DORASTENKY
správa /1str/2str/
R: Michal Varmus, zástupca rozhodcu: Radoslav Polónyi
Ubytovanie: Hotel GARNI Dom techniky Žilina, kontakt: 0911802008, email: hotelgarniza@gmail.com, cena pre tenistov je 10 eur osoba/noc
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Strešnáková K. Jablonovská J. | ||||
6:2 6:1 | |||||
2. | Juráková S. Kötelesová B. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Majorová K. Fajnorová A. | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Illová P. Houbová A. | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ilavská T. Doláková N. | ||||
6:0 7:6(3) | |||||
6. | Priščáková S. Ondrášová L. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Šenkárová A. Kerdíková P. | ||||
3:6 6:2 10:0 | |||||
8. | Okáľová M. Ternuščaková N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jablonovská Jana | 31.10.2024 | 1996 | Ž | TK Slovan Bratislava | 4 | ||||
2 | Strešnáková Katarína | 31.10.2025 | 1997 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
3 | Juráková Sarah Mária | 30.06.2016 !!! | 1996 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 6 | ||||
4 | Šramková Rebecca | 31.10.2025 | 1996 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 7 | ||||
5 | Doláková Nikola | 31.10.2019 !!! | 1997 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 10 | ||||
6 | Priščáková Soňa | 31.10.2021 !!! | 1996 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 11 | ||||
7 | Hanesová Lucia | 31.10.2023 !!! | 1996 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 12 | ||||
8 | Okáľová Martina | 31.10.2025 | 1997 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 13 | ||||
9 | Ternuščaková Nicol | 31.10.2024 | 1995 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
10 | Fajnorová Anna | 30.11.2016 !!! | 1997 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
11 | Kurtinová Sindy | 31.10.2020 !!! | 1997 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 18 | ||||
12 | Majorová Katarína | 30.11.2016 !!! | 1997 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
13 | Jarušková Timea | 31.10.2024 | 1996 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
14 | Ondrášová Lucia | 31.01.2017 !!! | 1997 | Ž | TK Slovan Bratislava | 23 | ||||
15 | Kršková Adriana | 31.03.2017 !!! | 1997 | Ž | TK Senica | 25 | ||||
16 | WC | Oravcová Claudia | 31.10.2018 !!! | 1997 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | |||
17 | Pucková Veronika | 31.10.2025 | 1997 | Ž | TK Žilina | 28 | ||||
18 | Ilavská Tereza | 31.01.2014 !!! | 1996 | Ž | VSE TK Akademik Košice | 29 | ||||
19 | Drgalová Nina | 30.04.2014 !!! | 1995 | Ž | VTC Pezinok | 31 | ||||
20 | Husárová Martina | 31.10.2024 | 1996 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 32 | ||||
21 | Sujová Dominika | 28.02.2018 !!! | 1998 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 33 | ||||
22 | Kollárová Barbora | 31.10.2024 | 1996 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 35 | ||||
23 | Illová Patrícia | 30.04.2016 !!! | 1996 | Ž | TK Žilina | 36 | ||||
24 | Veverková Alžbeta | 31.03.2018 !!! | 1995 | Ž | TK Žilina | 39 | ||||
25 | Današová Martina | 30.04.2016 !!! | 1997 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 43 | ||||
26 | Kadašiová Nikola | 31.03.2016 !!! | 1996 | Ž | TK Žilina | 45 | ||||
27 | Lázárová Alexandra | 30.06.2017 !!! | 1998 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 49 | ||||
28 | Lipinská Nikola | 28.02.2017 !!! | 1997 | Ž | TK Mladosť Košice | 49 | ||||
29 | Houbová Alžbeta | 31.10.2023 !!! | 1996 | Ž | TK Žilina | 51 | ||||
30 | WC | Ambrišková Viktória | 30.11.2016 !!! | 1997 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 56 | |||
31 | Jelínková Natália | 31.10.2018 !!! | 1997 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 58 | ||||
32 | Kuzmová Katarína | 31.10.2022 !!! | 1999 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 67 | ||||
33 | Kötelesová Barbora | 31.10.2022 !!! | 1996 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
34 | USP | Lacková Gabriela | 28.02.2017 !!! | 1997 | Ž | TK Žilina | 72 | |||
35 | Duhaňová Jana | 30.04.2018 !!! | 1995 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 75 | ||||
36 | Jankovská Erika | 31.12.2016 !!! | 1998 | Ž | TK Žilina | 79 | ||||
37 | Hadnaďová Dominika | 30.06.2017 !!! | 1995 | Ž | TK HANAKA Zlaté Moravce | 82 | ||||
38 | Grossertová Ľubomíra | 31.10.2019 !!! | 1998 | Ž | TK BRANCO Lučenec | 90 | ||||
39 | USP | Bielková Lívia | 30.04.2015 !!! | 1997 | Ž | TK Žilina | 93 | |||
40 | Kerdíková Petra Mária | 31.10.2024 | 1999 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 103 | ||||
41 | Košanová Katarína | 31.10.2021 !!! | 2000 | Ž | TK Slovan Bratislava | 106 | ||||
42 | Poláková Veronika Andrea | 30.06.2018 !!! | 1998 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 117 | ||||
43 | Kanichová Viktória | 31.10.2023 !!! | 1998 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 119 | ||||
44 | Pantelič Anastassia | 31.10.2022 !!! | 1998 | Ž | TK Petržalka | 122 | ||||
45 | Kosnáčová Daniela Michaela | 31.12.2013 !!! | 1998 | Ž | SPŠ Bratislava | 142 | ||||
46 | WC | Rusová Alica | 31.10.2023 !!! | 1998 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 143 | |||
47 | WC | Seduchová Natália | 31.10.2018 !!! | 1999 | Ž | TK Žilina | 146 | |||
48 | Šenkárová Adriána | 31.10.2019 !!! | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 275 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hercegová Linda | 10. 02. 2013 | 1996 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 34 | |||||
2 | Odrášková Michaela | 09. 02. 2013 | 1997 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 38 | |||||
3 | Jablonická Petra | 14. 04. 2013 | 1995 | Ž | TK Senica | 40 | |||||
4 | Ľalíková Ivana | 15. 12. 2012 | 1996 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 47 | |||||
5 | Šárová Natália | 07. 01. 2013 | 1997 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 56 | |||||
6 | Mikolášová Katarína | 08. 05. 2013 | 1998 | Ž | Benet LTC Bytča | 68 | |||||
7 | Bažíková Barbora | 04. 05. 2013 | 1996 | Ž | TK Ružomberok | 85 | |||||
8 | Jánošíková Jana | 06. 05. 2013 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 86 | |||||
9 | Kalnická Barbora | 14. 03. 2013 | 1997 | Ž | TKM Martin | 88 | |||||
10 | Beláková Kristína Mária | 15. 11. 2012 | 1998 | Ž | TKM Martin | 93 | |||||
11 | Knoteková Emma | 07. 05. 2013 | 1999 | Ž | VSE TK Akademik Košice | 105 | |||||
12 | Mokrá Arianna | 17. 02. 2013 | 1997 | Ž | TK Inter Bratislava | 107 | |||||
13 | Tarajová Frederika | 13. 04. 2013 | 1997 | Ž | TK Ružomberok | 109 | |||||
14 | Višňovská Victoria | 15. 11. 2012 | 1998 | Ž | TK Inter Bratislava | 114 | |||||
15 | Balková Lenka | 21. 11. 2012 | 1997 | Ž | TK Žilina | 118 | |||||
16 | Bullová Alžbeta | 26. 11. 2012 | 1997 | Ž | TK Baník Prievidza | 119 | |||||
17 | Šimová Tatiana | 21. 03. 2013 | 1999 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 137 | |||||
18 | Maluniaková Laura | 05. 05. 2013 | 1998 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 162 | |||||
19 | Stachová Janka | 28. 04. 2013 | 1998 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 164 | |||||
20 | Škrípová Simona | 02. 04. 2013 | 1998 | Ž | VTC Pezinok | 169 | |||||
21 | Tomascheková Miriam | 25. 04. 2013 | 1997 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 177 | |||||
22 | Krištofová Eliška | 12. 04. 2013 | 1999 | Ž | TK Senica | 215 | |||||
23 | Slúčiková Barbora | 12. 04. 2013 | 1998 | Ž | TK Žilina | 215 | |||||
24 | Judiaková Karolína | 02. 04. 2013 | 1998 | Ž | VTC Pezinok | 275 | |||||
25 | Moravcová Rea | 15. 03. 2013 | 1999 | Ž | TK Slovan Bratislava | ||||||
26 | Tarajová Romana | 13. 05. 2013 | 1999 | Ž | TK Ružomberok | ||||||
27 | Seresová Petra | 15. 04. 2013 | 2000 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
28 | Filipská Monika | 21. 04. 2013 | 1995 | Ž | MŠK Poprad-Tatry |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blažová Viktória | 15. 05. 2013 | 1997 | Ž | TK 77 Skalica | 73 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balheim Rebecca | 17. 05. 2013 19:57 | 1997 | Ž | TC TALENT Bratislava | 52 | ||||
2 | Barincová Barbora | 26. 01. 2013 17:50 | 1996 | Ž | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 132 | ||||
3 | Bystričanová Bronislava | 07. 05. 2013 14:12 | 1996 | Ž | TK Ružomberok | 66 | ||||
4 | Čanigová Adriána | 22. 04. 2013 23:37 | 1998 | Ž | TC Topoľčany | 76 | ||||
5 | Černická Regina | 23. 05. 2013 13:24 | 1995 | Ž | Bratislavský tenisový zväz | 47 | ||||
6 | Fričová Martina | 26. 05. 2013 20:06 [N] | 1998 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
7 | Gerendová Patrícia | 14. 05. 2013 18:30 | 1997 | Ž | Tenis Komplex Košice | 60 | ||||
8 | Guglielmetti Carolina | 24. 05. 2013 20:02 | 1999 | Ž | TK Slovan Bratislava | 199 | ||||
9 | Hrunčáková Viktória | 27. 05. 2013 11:38 | 1998 | Ž | VSE TK Akademik Košice | 23 | ||||
10 | Jamrichová Sandra | 27. 05. 2013 09:05 | 1997 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
11 | Kupková Tamara | 19. 05. 2013 17:00 | 1998 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
12 | Malenovská Karin | 30. 03. 2013 14:38 | 1996 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
13 | Maťašeová Natália | 14. 05. 2013 18:51 | 2000 | Ž | TC Partizánske | |||||
14 | Matúšová Barbora | 23. 05. 2013 06:01 | 1999 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 137 | ||||
15 | Mihalíková Tereza | 16. 05. 2013 11:23 | 1998 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 138 | 26 | |||
16 | Palcátová Barbora | 16. 05. 2013 23:16 | 1998 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 59 | ||||
17 | Pavličková Timea | 23. 05. 2013 18:16 | 1999 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Pavlovičová Barbara | 19. 05. 2013 18:19 | 1998 | Ž | TK Slovan Bratislava | 98 | ||||
19 | Schmidtová Marianna | 15. 05. 2013 19:41 | 1995 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 64 | ||||
20 | Spiššáková Diana | 26. 05. 2013 09:58 [N] | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | ||||
21 | Stachová Alexandra | 24. 05. 2013 18:26 | 1998 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 113 | ||||
22 | Zorgovská Natália | 24. 05. 2013 13:42 | 1996 | Ž | TK Slovan Bratislava | 37 |