Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Stanko Matej (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 24.01.2015 | Termín do: | 26.01.2015 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | byt - 048/4231752, mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | marektenis@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 01. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | - | - | 23.01.2015 10:00 | tenisová hala |
mladšie žiačky | 24 | - | - | 23.01.2015 10:00 | tenisová hala |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie /CH/D/
R: Matej Stanko, zástupca rozhodcu: Marek Novák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Filipko Adam | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Marošík Norbert | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 11 | ||||
2 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
3 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 27 | ||||
4 | Midriak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 29 | ||||
5 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
6 | Hlinka Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 35 | ||||
7 | Puskeiler Matúš | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Ružomberok | 45 | ||||
8 | Schmitz Sven | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
9 | Gramata Adam | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 51 | ||||
10 | Gaštan Jacob Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 53 | ||||
11 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | 65 | ||||
12 | Pomšár Adam | 31.01.2018 !!! | 2003 | M | TKM Martin | 66 | ||||
13 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 71 | ||||
14 | Demovič Matej | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | OZ Slávia Trnava | 76 | ||||
15 | Babka Alex | 28.02.2018 !!! | 2003 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 80 | ||||
16 | Nosáľ Michal | 31.12.2017 !!! | 2003 | M | TKM Martin | 84 | ||||
17 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
18 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
19 | USP | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
20 | USP | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
21 | USP | Melicher Bruno | 31.12.2016 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
22 | USP | Fukas Robert | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
23 | USP | Gracias Marco | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
24 | USP | Borguľa Jakub | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gula Pavel | 24. 11. 2014 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||||
2 | Čurlej Michal | 21. 11. 2014 | 2004 | M | TK Žilina | ||||||
3 | Štancel Adrián | 26. 12. 2014 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
4 | Ševčík Jakub | 13. 11. 2014 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||||
5 | Bernáth Bruno | 17. 11. 2014 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Melicherík Tomáš | 13. 11. 2014 | 2004 | M | TC Trnavský šport | ||||||
7 | Hampachel Dávid | 14. 11. 2014 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
8 | Murár David | 08. 01. 2015 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | ||||||
9 | Ondruš Dávid | 07. 01. 2015 | 2004 | M | TC Topoľčany | ||||||
10 | Smoleňák Hugo | 02. 12. 2014 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
11 | Dubeň Matúš | 14. 12. 2014 | 2004 | M | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Németh Igor | 18. 01. 2015 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | |||||
2 | Ingvorsen Sebastián | 21. 01. 2015 | 2003 | M | TK Ružomberok | 48 | |||||
3 | Németh Pavol | 13. 01. 2015 | 2004 | M | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bebjak Richard | 09. 01. 2015 19:30 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
2 | Blažo Marek | 22. 01. 2015 08:35 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Carrington Corwin | 22. 01. 2015 21:52 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
4 | Hank Matej | 18. 01. 2015 10:51 | 2003 | M | MTK Rimavská Sobota | 97 | ||||
5 | Jankech Samuel | 14. 01. 2015 18:29 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 36 | ||||
6 | Keľo Pavel | 22. 01. 2015 17:52 | 2003 | M | TKM Betliar | 18 | ||||
7 | Kyjaci Samuel | 18. 01. 2015 14:05 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
8 | Lengvarský Matúš | 19. 01. 2015 19:09 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 26 | ||||
9 | Mucha Martin | 18. 01. 2015 18:04 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
10 | Naď Peter | 21. 01. 2015 13:59 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
11 | Nebus Matúš | 20. 01. 2015 12:50 | 2004 | M | TK AS Trenčín | |||||
12 | Petráš David | 19. 01. 2015 08:23 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
13 | Privara Peter Benjamín | 19. 01. 2015 13:48 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
14 | Puškáč Adrian | 22. 01. 2015 21:01 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | |||||
15 | Štilla Daniel | 22. 01. 2015 14:53 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
16 | Stolárik Samuel | 03. 01. 2015 09:41 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
17 | Svrčina Matúš | 18. 01. 2015 19:46 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 57 | ||||
18 | Vajgel Hugo | 15. 01. 2015 09:27 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
19 | Vlčko Karol | 12. 01. 2015 19:50 | 2004 | M | TK Nová Dubnica | |||||
20 | Vrabček David | 22. 01. 2015 23:31 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava |