Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090027 - TK Ratufa Levice | |||
Názov turnaja: | RATUFA CUP 2014 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Podjavorinskej 7, Levice | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Frančák Ján (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lamper Erik (A) | |||
Termín od: | 07.12.2013 | Termín do: | 09.12.2013 | |
Kontakt: | Ing. Erik Lamper | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903450920, | |||
Kontakt e-mail: | lamper.erik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 12. 2013 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 06.12.2013 11:00 | Sekretariát ZsTZ |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kopál Adrián | ||||
6:2 6:1 | |||||
2. | Daniška Dávid | 32 16 8 SF F | |||
3. | Almási Alfréd | ||||
5:7 6:3 6:1 | |||||
4. | Karol Miloš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Novanský Michal | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Izakovič Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Stacho Ivan | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Škvarka Šimon | 32 16 8 SF F | |||
9. | Magdolen Anton | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Motus Marcel | 32 16 8 SF F | |||
11. | Žilkay Filip | ||||
7:5 6:2 | |||||
12. | Valent Stanislav | 32 16 8 SF F | |||
13. | Cvik Dominik | ||||
5:7 6:2 7:5 | |||||
14. | Kučera Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | Mojto Roman | ||||
6:0 6:1 | |||||
16. | Lánik Tomáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Novanský M. Kopál A. | |||
6:2 1:6 10:2 | |||||
2. | Lánik T. Karol M. | 8 SF F | |||
3. | Daniška D. Barcaj M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Mojto R. Izakovič M. | 8 SF F | |||
5. | Mojto S. Motus M. | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Škvarka Š. Žilkay F. | 8 SF F | |||
7. | Kučera P. Almási A. | ||||
6:0 7:6(0) | |||||
8. | (2) | Magdolen A. Valent S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kopál Adrián | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
2 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
3 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 6 | ||||
4 | Novanský Michal | 31.10.2024 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 7 | ||||
5 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 8 | ||||
6 | Karol Miloš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
7 | Cvik Dominik | 31.01.2017 !!! | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
8 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 15 | ||||
9 | Mojto Roman | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 25 | ||||
10 | Izakovič Martin | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 42 | ||||
11 | Kelemen Oliver | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK HSC Piešťany | 49 | ||||
12 | Báťa Erik | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 51 | ||||
13 | USP | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 55 | |||
14 | Hulák Andrej | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 58 | ||||
15 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
16 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
17 | REG | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | ||||
18 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
19 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
20 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | |||||
21 | REG | Motus Marcel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Senica | ||||
22 | Stacho Ivan | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | TK Nová Dubnica | |||||
23 | Fodor Donát Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | MŠO Štúrovo | |||||
24 | USP | Brna Maxim | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bebjak Richard | 04. 12. 2013 13:40 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | |||||
2 | Pacala Samuel | 30. 11. 2013 13:35 | 2003 | M | TK Ratufa Levice |