Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090117 - Hi-Ten TAC D. Streda | |||
Názov turnaja: | MR by PLUSJOB SOLUTION | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Klempa Zalán (B) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Zalán Klempa | |||
Kontakt tel.: | byt - 0915096466, mobil - 0915096466, | |||
Kontakt e-mail: | klempa1990@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 48 | 24 | - | 17.05.2024 9:00 | v mieste stretnutia |
muži | 48 | 24 | - | 17.05.2024 9:00 | v mieste stretnutia |
Poznámky:
Postup na M SR dospelých (oprava rozpisu) – postupujú 4 hráči na základe výsledkov z MR v dvojhre – v prípade, že hráči vypadli v rovnakom kole, rozhoduje predbežný rebríček k 21. 5.
STZ môže zvážiť pridelenie karty hráčovi z víťazného páru 4-hry, ak o ňu požiada.
!! POZOR !! Turnaj žien je zrušený z dôvodu nízkeho počtu prihlásených účastníčok.
rozpis, organizačný výbor,
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR dospelých musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05.2024.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jonis Roman | |||
18. 05. 2024 10:15 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
18. 05. 2024 10:15 | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Görözdy Tamás | ||||
6:0 6:1 | 18. 05. 2024 09:00 | ||||
6. | Czinege Norbert | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Rybár Vladimír | |||
18. 05. 2024 11:30 | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Mísař Aleš | |||
18. 05. 2024 10:15 | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Hlóska Viktor | ||||
18. 05. 2024 10:15 | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Milko Michal | ||||
6:1 6:1 | 18. 05. 2024 09:00 | ||||
14. | Czinege Richard | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
18. 05. 2024 11:30 | |||||
16. | (5-8) | Paulík Martin | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. 05. 2024 13:00 | |||||
18. | (5-8) | Lapšanský Alex | 32 16 8 SF F | ||
19. | Faga Sebastián | ||||
4:6 6:3 6:3 | 18. 05. 2024 09:00 | ||||
20. | Varinský Tibor | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
18. 05. 2024 10:15 | |||||
22. | Krajčovič Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
18. 05. 2024 10:15 | |||||
24. | (3-4) | Lukačovič Michal | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
18. 05. 2024 14:30 | |||||
26. | (5-8) | Kucbeľ Filip | 32 16 8 SF F | ||
27. | Bartalos Ákos | ||||
6:4 6:4 | 18. 05. 2024 13:00 | ||||
28. | Novosad Marek | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
18. 05. 2024 11:30 | |||||
30. | Katona Maté | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
18. 05. 2024 11:30 | |||||
32. | (2) | Rogulski Yannik | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lukačovič M. Rogulski Y. | |||
18. 05. 2024 00:00 | |||||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Bartalos Á. Czinege R. | ||||
6:2 6:1 | 18. 05. 2024 00:00 | ||||
4. | Paulík M. Jonis R. | 8 SF F | |||
5. | Czinege N. Hlóska V. | ||||
6:0 7:6(7) | 18. 05. 2024 00:00 | ||||
6. | Varinský T. Faga S. | 8 SF F | |||
7. | Krajčovič J. Krajčovič T. | ||||
6:3 7:5 | 18. 05. 2024 00:00 | ||||
8. | (2) | Mísař A. Lapšanský A. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jonis Roman | 31.10.2025 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 60 | ||||
2 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | ||||
3 | Lukačovič Michal | 31.10.2025 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 71 | ||||
4 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 91 | ||||
5 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 105 | ||||
6 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 122 | ||||
7 | Rybár Vladimír | 31.10.2025 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | ||||
8 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 172 | ||||
9 | Novosad Marek | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Kúpele Piešťany | 231 | ||||
10 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | ||||
11 | Görözdy Tamás | 31.10.2024 | 1983 | SM 40 | Hi-Ten TAC D. Streda | 347 | ||||
12 | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
13 | Bartalos Ákos | 31.10.2025 | 1991 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
14 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
15 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
16 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | Milko Michal | 31.10.2025 | 1985 | SM 35 | TC EMPIRE Trnava | |||||
19 | Katona Maté | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
20 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krajčovič Jaroslav | 18. 05. 2024 | 1974 | SM 50 | ŠKM Nádeje Trakovice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 18. 05. 2024 08:54 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Baranec Dušan | 15. 05. 2024 08:57 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 50 | ||||
3 | Bíly Pavol | 12. 05. 2024 17:01 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 238 | ||||
4 | Bobošík Martin | 14. 05. 2024 07:27 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
5 | Guzoň Samuel | 17. 05. 2024 07:29 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 216 | ||||
6 | Jakubovič Xavier | 16. 05. 2024 15:47 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 172 | ||||
7 | Jeleník Lukáš | 14. 05. 2024 14:35 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
8 | Kleman Miroslav | 10. 05. 2024 23:09 | 1987 | SM 35 | TC DRACI Matúškovo | 83 | ||||
9 | Mačej Dominik | 15. 05. 2024 10:21 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 165 | ||||
10 | Melicherík Tomáš | 14. 05. 2024 10:32 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 257 | ||||
11 | Meravý Radoslav | 13. 05. 2024 20:29 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 137 | ||||
12 | Michalica Aleš | 14. 05. 2024 22:00 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 |