Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Ďumbierska 2, 94901 NITRA | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Frančák Ján (A) | |||
Termín od: | 21.07.2013 | Termín do: | 25.07.2013 | |
Kontakt: | Marian Uhrík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0376533681, fax - 0376533681, mobil - 0903161446, | |||
Kontakt e-mail: | tknitra@tknitra.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 07. 2013 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
certifikát klubu, rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: Pavel Matuščín, zástupca rozhodcu: Ján Frančák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kőberlingová V. Šimová T. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Bilecová I. Timková M. | ||||
6:4 6:2 | |||||
4. | Mayerová A. Hilmerová A. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Pacáková T. Surová V. | |||
6:2 6:1 | |||||
6. | Kerdíková S. Lacová K. | 16 8 SF F | |||
7. | Cibáková B. Tvarošková T. | ||||
6:4 3:6 10:8 | |||||
8. | Abdellaoui S. Sepešiová A. | 16 8 SF F | |||
9. | Opršalová N. Seresová P. | ||||
7:5 6:2 | |||||
10. | Cesneková N. Matejčíková A. | 16 8 SF F | |||
11. | Jasenáková L. Záteková M. | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Junasová P. Šenkárová A. | 16 8 SF F | ||
13. | Dunárová L. Milatová S. | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Krajčíová E. Seduchová N. | 16 8 SF F | |||
15. | Kerdíková P. Krištofová E. | ||||
6:4 7:5 | |||||
16. | (2) | Stará L. Guglielmetti C. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Guglielmetti Carolina | 31.12.2016 !!! | 1999 | Ž | TK Slovan Bratislava | 3 | ||||
2 | USP | Timková Miriam | 31.10.2018 !!! | 1999 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 5 | |||
3 | Surová Viktória | 31.10.2022 !!! | 1999 | Ž | TJT Michalovce | 7 | ||||
4 | Šimová Tatiana | 31.10.2021 !!! | 1999 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 8 | ||||
5 | Šenkárová Adriána | 31.10.2019 !!! | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 9 | ||||
6 | Kőberlingová Veronika | 31.10.2022 !!! | 1999 | Ž | TK Baník Prievidza | 10 | ||||
7 | Kerdíková Petra Mária | 31.10.2024 | 1999 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 13 | ||||
8 | Seduchová Natália | 31.10.2018 !!! | 1999 | Ž | TK Žilina | 15 | ||||
9 | Mayerová Andrea | 31.10.2019 !!! | 2000 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
10 | Stará Lenka | 31.10.2025 | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 19 | ||||
11 | Krištofová Eliška | 30.11.2016 !!! | 1999 | Ž | TK Senica | 20 | ||||
12 | Junasová Patrícia | 31.10.2024 | 2000 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 23 | ||||
13 | Pacáková Timea | 31.01.2015 !!! | 1999 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 24 | ||||
14 | Krajčíová Ema | 31.10.2020 !!! | 1999 | Ž | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
15 | Krausková Michaela | 31.10.2022 !!! | 1999 | Ž | TK Zlaté Moravce | 28 | ||||
16 | Opršalová Nikola | 31.10.2019 !!! | 2000 | Ž | ŠK ŠOG Nitra | 29 | ||||
17 | Bilecová Izabella | 31.10.2018 !!! | 2000 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 30 | ||||
18 | Tvarošková Tereza | 31.01.2018 !!! | 2000 | Ž | TK Slovan Bratislava | 34 | ||||
19 | Petrovická Kiara | 31.10.2019 !!! | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
20 | Jasenáková Lucia | 31.10.2021 !!! | 2000 | Ž | TK Ladomerská Vieska | 37 | ||||
21 | Mrvová Alexandra | 31.10.2025 | 2000 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 45 | ||||
22 | Sepešiová Alica | 31.10.2021 !!! | 2000 | Ž | TK Inter Bratislava | 46 | ||||
23 | Cibáková Barbora | 31.10.2021 !!! | 2000 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
24 | Dunárová Laura | 30.04.2018 !!! | 2000 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 54 | ||||
25 | Remenárová Lea | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
26 | Záteková Melissa | 31.10.2018 !!! | 1999 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 58 | ||||
27 | Seresová Petra | 31.10.2025 | 2000 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 59 | ||||
28 | Abdellaoui Sára | 30.04.2018 !!! | 2000 | Ž | TK Inter Bratislava | 61 | ||||
29 | Matejčíková Alexandra | 31.10.2024 | 2000 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 68 | ||||
30 | Milatová Sofia | 31.10.2025 | 2000 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 71 | ||||
31 | Baranová Kristina | 31.03.2016 !!! | 2000 | Ž | Bratislavský tenisový zväz | 74 | ||||
32 | Mozníková Ema | 30.06.2017 !!! | 1999 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 76 | ||||
33 | Pavelková Lucia | 31.10.2019 !!! | 2000 | Ž | TK Žilina | 76 | ||||
34 | Martančíková Rebeka | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 97 | ||||
35 | USP | Šindlerová Kristína | 31.05.2018 !!! | 2000 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 156 | |||
36 | STZ | Hilmerová Adriána | 28.02.2014 !!! | 2000 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 267 | |||
37 | USP | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
38 | STZ | Cesneková Nikola | 31.10.2021 !!! | 2001 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||
39 | USP | Kožányiová Zuzana | 31.07.2014 !!! | 2000 | Ž | TA NET Trnava | ||||
40 | USP | Cepková Rebecca | 31.07.2014 !!! | 2000 | Ž | TA NET Trnava | ||||
41 | STZ | Lacová Kristína | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Aubrechtová Alžbeta | 18. 07. 2013 21:57 | 1999 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 85 | ||||
2 | Bláhová Viktória | 30. 06. 2013 21:41 | 2000 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
3 | Blažejová Bibiana | 15. 07. 2013 09:27 | 2000 | Ž | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
4 | Fonód Lilla | 14. 07. 2013 19:30 | 2001 | Ž | MBTK Dunajská Streda | |||||
5 | Grossmanová Lucia | 12. 07. 2013 16:10 | 2000 | Ž | TK Slovan Bratislava | 140 | ||||
6 | Hlaváčová Pavlína | 16. 07. 2013 11:21 | 1999 | Ž | ŠK ŠOG Nitra | 16 | ||||
7 | Holubová Petra | 16. 07. 2013 17:58 | 2000 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 171 | ||||
8 | Hubeková Emma | 20. 07. 2013 06:13 | 2001 | Ž | TK Zohor | 125 | ||||
9 | Jamrichová Viktória | 30. 06. 2013 13:34 | 2000 | Ž | TK Slovan Bratislava | 71 | ||||
10 | Jecková Petra | 06. 07. 2013 10:03 | 2000 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 229 | ||||
11 | Jesenská Zuzana | 12. 07. 2013 06:08 | 2000 | Ž | TK 77 Skalica | 100 | ||||
12 | Jobbágyová Sharon | 19. 07. 2013 11:42 | 2000 | Ž | TKM Betliar | 64 | ||||
13 | Kadlečková Michaela | 20. 07. 2013 08:17 | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 57 | ||||
14 | Kalamárová Lenka | 16. 07. 2013 19:55 | 1999 | Ž | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
15 | Kapsdorferová Paulína | 16. 07. 2013 11:09 | 2001 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 229 | ||||
16 | Knoll Romy Michelle | 22. 07. 2013 09:20 | 1999 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 27 | ||||
17 | Koricinová Michaela | 18. 11. 2012 17:18 | 2000 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Kozačenková Lenka | 13. 07. 2013 17:09 | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
19 | Kozáková Kristína | 22. 07. 2013 09:20 | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 108 | ||||
20 | Kožlejová Karin | 14. 07. 2013 13:37 | 1999 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 11 | ||||
21 | Macková Viktória | 17. 07. 2013 19:59 | 1999 | Ž | ŠK ŠOG Nitra | 36 | ||||
22 | Mihoková Paulína Ela | 16. 07. 2013 08:44 | 1999 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
23 | Pavličková Timea | 01. 07. 2013 23:05 | 1999 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 4 | ||||
24 | Schwarcová Natália | 22. 07. 2013 09:20 | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 105 | ||||
25 | Sopková Katarína | 18. 07. 2013 17:20 | 1999 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 106 | ||||
26 | Vidová Dária | 17. 06. 2013 08:31 | 2000 | Ž | TC Topoľčany | 117 | ||||
27 | Zelenayová Nikola | 16. 07. 2013 15:27 | 1999 | Ž | TC EMPIRE Trnava |