Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | LEVOČA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TATC 92 Levoča,Potočná 26, 054 01 Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Hodorovský Branislav (C) | |||
Termín od: | 14.08.2013 | Termín do: | 17.08.2013 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 08. 2013 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | neurčené | |
dorastenky | 24 | 12 | - | neurčené |
Poznámky:
certifikát klubu, rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie, útecha dievčatá
R: Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Branislav Hodorovský
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lehet Jakub | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Špak Milan | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Samoši Peter | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Kerekeš Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | Adásek Samuel | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Majerčík Viktor | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Plencner Beňadik | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Špak Samuel | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Ryšan Daniel | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Vodrážka Benjamín | 32 16 8 SF F | |||
19. | Karlubík Adam | ||||
6:2 6:2 | |||||
20. | Hrabkovský Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Pavlík Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Urban Samuel | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Hadidom Matúš | 32 16 8 SF F | |||
27. | Žáček Simon | ||||
7:6(3) 6:0 | |||||
28. | Lešťan Eduard | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Straňák Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kičiň Denis | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kičiň D. Lehet J. | ||||
6:0 6:2 | |||||
2. | Hadidom M. Plencner B. | 8 SF F | |||
3. | Urban S. Lešťan E. | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Ryšan D. Majerčík V. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lehet Jakub | 31.10.2025 | 1996 | M | TK Progres Prešov | 49 | ||||
2 | Kičiň Denis | 31.10.2024 | 1996 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 77 | ||||
3 | Majerčík Viktor | 31.10.2024 | 1996 | M | MŠK Poprad-Tatry | 79 | ||||
4 | Urban Samuel | 31.03.2018 !!! | 1998 | M | Tenisová akadémia Prešov | 87 | ||||
5 | Ryšan Daniel | 31.03.2016 !!! | 1995 | M | TK Ružomberok | 93 | ||||
6 | Špak Milan | 31.10.2018 !!! | 1997 | M | MŠK Poprad-Tatry | 94 | ||||
7 | Lešťan Eduard | 31.12.2015 !!! | 1998 | M | VSE TK Akademik Košice | 100 | ||||
8 | Hrabkovský Jakub | 31.10.2021 !!! | 1998 | M | TK Dargov | 117 | ||||
9 | Samoši Peter | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Športvýroba Košice | 125 | ||||
10 | Hadidom Matúš | 31.10.2024 | 1999 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 142 | ||||
11 | Žáček Simon | 31.10.2018 !!! | 1998 | M | TK Slávia STU Bratislava | 149 | ||||
12 | Plencner Beňadik | 31.05.2016 !!! | 1997 | M | MŠK Poprad-Tatry | 201 | ||||
13 | Vodrážka Benjamín | 31.10.2018 !!! | 1998 | M | TK DRANaM Košice | 220 | ||||
14 | Karlubík Adam | 31.10.2024 | 1998 | M | TK Slávia SPU Nitra | 258 | ||||
15 | Adásek Samuel | 31.10.2020 !!! | 1999 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 283 | ||||
16 | Straňák Samuel | 31.07.2016 !!! | 1997 | M | TK Inter Bratislava | 310 | ||||
17 | Špak Samuel | 31.10.2019 !!! | 2000 | M | TK F1 Poprad | 310 | ||||
18 | Pavlík Martin | 31.07.2015 !!! | 1998 | M | TK F1 Poprad | |||||
19 | Kerekeš Samuel | 31.10.2024 | 2000 | M | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čabiňák Michal | 12. 08. 2013 16:35 | 1997 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | ||||
2 | Deneš Samuel | 02. 08. 2013 08:10 | 1997 | M | MŠK Poprad-Tatry | 310 | ||||
3 | Gabaš Ronald | 12. 08. 2013 17:49 | 1999 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 228 | ||||
4 | Košč Daniel | 06. 08. 2013 19:31 | 1997 | M | TC 92 Levoča | 239 | ||||
5 | Kyjovský Klaudio | 14. 08. 2013 08:36 | 1997 | M | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 310 | ||||
6 | Lisý Martin | 08. 08. 2013 16:32 | 1998 | M | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
7 | Onofrej Erik | 02. 08. 2013 09:53 | 1997 | M | TK GSM Prešov | 132 | ||||
8 | Rusiňák Peter | 29. 07. 2013 07:37 | 1995 | M | MŠK Poprad-Tatry | 114 | ||||
9 | Střelecký Michal | 12. 08. 2013 14:00 | 1996 | M | MŠK Poprad-Tatry | 55 | ||||
10 | Sučko Miroslav | 07. 08. 2013 09:58 | 1995 | M | TK DRANaM Košice | 70 | ||||
11 | Trčka Daniel | 13. 08. 2013 14:53 | 1999 | M | TC EMPIRE Trnava |