www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky štvorhry

 
1. (1)Sloboda L.  Petráško M. 
   Sloboda L.  Petráško M.
2. BYE 32  16  8  SF  F 
 
3. Lisko P.  Košťany P. 
   Lisko P.  Košťany P.
4. BYE 32  16  8  SF  F 
 
5. Kováčik J.  Krnáč L. 
   1:6 6:4 12:10 Lupták R.  Jura M.
6. Lupták R.  Jura M. 32  16  8  SF  F 
 
7. Kolodžej F.  Vanta M. 
   Kolodžej F.  Vanta M.
8. BYE 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Strompf M.  Valalik C. 
   Strompf M.  Valalik C.
10. BYE 32  16  8  SF  F 
 
11. Horváth L.  Turóci T. 
   Horváth L.  Turóci T.
12. BYE 32  16  8  SF  F 
 
13. Maruščák T.  Adam M. 
   Maruščák T.  Adam M.
14. BYE 32  16  8  SF  F 
 
15. BYE 
   Tóth M.  Andel A.
16. Tóth M.  Andel A. 32  16  8  SF  F 
 
17. BYE 
   Gibala D.  Valuh B.
18. Gibala D.  Valuh B. 32  16  8  SF  F 
 
19. Lipták M.  Bobošík M. 
   6:3 6:2 Lipták M.  Bobošík M.
20. Urbánoš F.  Kollár M. 32  16  8  SF  F 
 
21. BYE 
   Lackovič S.  Kucharek F.
22. Lackovič S.  Kucharek F. 32  16  8  SF  F 
 
23. BYE 
   Krajčír S.  Lukáč P.
24. (3-4)Krajčír S.  Lukáč P. 32  16  8  SF  F 
 
25. BYE 
   Bartovic A.  Mačej D.
26. Bartovic A.  Mačej D. 32  16  8  SF  F 
 
27. Černák M.  Siqueira L. 
   6:3 7:5 Rusnák J.  Massalkhi D.
28. Rusnák J.  Massalkhi D. 32  16  8  SF  F 
 
29. BYE 
   Krajčovič T.  Faga S.
30. Krajčovič T.  Faga S. 32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Frič M.  Karas J.
32. (2)Frič M.  Karas J. 32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:11
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:31.05.2021 Termín do:04.06.2021
Kontakt:Andrej Bartovic
Kontakt tel.:mobil - 0905645074,
Kontakt e-mail:bartovic@abcontact.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-30.05.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 24. - 28. 5. 2021). 
Rozpisorganizačný výbor, časový harmonogram + organizačné pokyny, správa
VR: Baláž Milan ZVR: Orviský Ivan
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk