1. | (1) | Gál M. Adamović A. | |||
Gál M. Adamović A. | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kollár D. Gróf R. | ||||
Kollár D. Gróf R. | |||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kollár J. Suchánek A. | |||
Kollár J. Suchánek A. | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kováčik Š. Danninger S. | ||||
1:4 4:0 10:8 | Kováčik Š. Danninger S. | ||||
8. | Turza M. Štrba M. | 16 8 SF F | |||
9. | Kozel O. Vaškanin L. | ||||
4:0 4:3(4) | Piroha M. Husovský J. | ||||
10. | Piroha M. Husovský J. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
Kurilla N. Hamar P. | |||||
12. | (3-4) | Kurilla N. Hamar P. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
Krnáč M. Soboňa A. | |||||
14. | Krnáč M. Soboňa A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Sanson M. Nipča L. | |||||
16. | (2) | Sanson M. Nipča L. | 16 8 SF F |
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Nemec Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.05.2023 | Termín do: | 16.05.2023 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.05.2023 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Pozor! Zmena miesta konania MR, nové miesto konania je: Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram a poradie zápasov, správa
VR: Michal Nemec, ZVR: Filip Kratochvíla
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK42 7500 0000 0040 0118 2457.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 15. 5. 2023).