www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Sloboda Leon 
   Sloboda Leon
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Urbánoš Filip 
   3:6 6:4 6:3 Urbánoš Filip
4. Krajčovič Tomáš 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Papuščák Matúš 
   6:3 6:3 Halás Vladimír
6. Halás Vladimír 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Strompf Marko 
   Strompf Marko
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Lipták Matej 
   Lipták Matej
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Lisko Pavol 
   0:6 6:1 6:4 Gróf Leonard
12. Gróf Leonard 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Kucharek Filip 
   6:0 6:4 Lackovič Samuel
14. Lackovič Samuel 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Valalik Christián 
   Valalik Christián
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Krajčír Samuel Alexander 
   Krajčír Samuel Alexander
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Rusnák Jakub 
   6:0 6:0 Kostolný Sebastián
20. Kostolný Sebastián 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Matušík Lukáš 
   6:2 6:1 Matušík Lukáš
22. Pagáč Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Lukáč Peter 
   Lukáč Peter
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Faga Sebastián 
   Faga Sebastián
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Jura Michal 
   6:3 6:2 Jura Michal
28. Paľko Adam 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Černák Mathias 
   6:1 6:4 Bartovič Marko
30. Bartovič Marko 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Karas Jozef
32. (5-8)Karas Jozef 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Frič Martin
34. (5-8)Frič Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Bartovic Artur 
   7:5 6:1 Maruščák Tomáš
36. Maruščák Tomáš 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Vanta Michal 
   6:3 6:2 Kováčik Juraj
38. Kováčik Juraj 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Valuh Boris
40. (9-16)Valuh Boris 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Turóci Timotej
42. (9-16)Turóci Timotej 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Adam Marcus 
   4:6 6:4 7:5 Adam Marcus
44. Varinský Tibor 64  32  16  8  SF  F 
 
45. Andel Adam 
   6:3 6:2 Tóth Michal
46. Tóth Michal 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Bobošík Martin
48. (3-4)Bobošík Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Kollár Markus
50. (5-8)Kollár Markus 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Košťany Patrik 
   6:2 6:1 Lupták Richard
52. Lupták Richard 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Kolodžej Filip 
   6:1 6:3 Kolodžej Filip
54. Siqueira Lukas 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Mačej Dominik
56. (9-16)Mačej Dominik 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Horváth Lukáš
58. (9-16)Horváth Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Massalkhi Daniel 
   6:1 6:0 Krnáč Lukas
60. Krnáč Lukas 64  32  16  8  SF  F 
 
61. Hlóska Viktor 
   6:2 6:1 Gibala Dominik
62. Gibala Dominik 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Petráško Matúš
64. (2)Petráško Matúš 64  32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:11
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:31.05.2021 Termín do:04.06.2021
Kontakt:Andrej Bartovic
Kontakt tel.:mobil - 0905645074,
Kontakt e-mail:bartovic@abcontact.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-30.05.2021 9:00STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov

POZOR! Zmenený termín (pôvodne 24. - 28. 5. 2021). 
Rozpisorganizačný výbor, časový harmonogram + organizačné pokyny, správa
VR: Baláž Milan ZVR: Orviský Ivan
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk