www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Lukáč Peter 
   Lukáč Peter
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Gramblička Adam 
   Gramblička Adam
4. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Massalkhi Daniel 
   6:3 6:1 Černák Mathias
6. Černák Mathias 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Hlóska Viktor 
   Hlóska Viktor
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Kucharek Filip 
   Kucharek Filip
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Adam Marcus 
   7:5 6:1 Adam Marcus
12. Mravík Matúš 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Vrana Erik 
   6:1 6:2 Vrana Erik
14. Pagáč Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Andel Adam 
   Andel Adam
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Kostolný Sebastián 
   Kostolný Sebastián
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Štancel Nicolas 
   Štancel Nicolas
20. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Kováčik Juraj 
   6:0 6:1 Kováčik Juraj
22. Reynolds Filip 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Lukačeňa García Marek 
   Lukačeňa García Marek
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Jendrejský Nicolas 
   Jendrejský Nicolas
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Košťany Patrik 
   6:2 6:1 Košťany Patrik
28. Kruksa Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Kalma Kevin 
   Kalma Kevin
30. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Jura Michal
32. (5-8)Jura Michal 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Lackovič Samuel
34. (5-8)Lackovič Samuel 64  32  16  8  SF  F 
 
35. BYE 
   Konopka Marek
36. Konopka Marek 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Papuščák Matúš 
   6:0 6:1 Papuščák Matúš
38. Šišovský Alexander 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Matušík Lukáš
40. (9-16)Matušík Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Gróf Leonard
42. (9-16)Gróf Leonard 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Krnáč Lukas 
   6:0 6:1 Krnáč Lukas
44. Buocik Ján 64  32  16  8  SF  F 
 
45. BYE 
   Lisko Pavol
46. Lisko Pavol 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Tóth Michal
48. (3-4)Tóth Michal 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Krajčovič Tomáš
50. (5-8)Krajčovič Tomáš 64  32  16  8  SF  F 
 
51. BYE 
   Stavrovský Adam
52. Stavrovský Adam 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Hvorecký Maxim 
   6:3 7:5 Hvorecký Maxim
54. Oles Nikolas 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Jureňa Martin
56. (9-16)Jureňa Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Fleischmann Jakub
58. (9-16)Fleischmann Jakub 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Maruščák Tomáš 
   2:6 6:2 6:0 Maruščák Tomáš
60. Bartovic Artur 64  32  16  8  SF  F 
 
61. BYE 
   Pavlysh Oleh
62. Pavlysh Oleh 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Turóci Timotej
64. (2)Turóci Timotej 64  32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Názov turnaja:MEMORIÁL JUDR. IVANA ČIERNEHO 2021
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav (A) Počet dvorcov:10
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Zástupca rozhodcu:Boleman Tomáš (A)   
Termín od:22.06.2021 Termín do:25.06.2021
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-21.06.2021 10:00TC EMPIRE Trnava

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Doležal Miloslav, ZVR: Boleman Tomáš



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk