www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Petráško Matúš 
   Petráško Matúš
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Matušík Lukáš 
   6:1 6:0 Matušík Lukáš
4. Stavrovský Adam 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Lisko Pavol 
   6:3 6:3 Lisko Pavol
6. Konopka Marek 64  32  16  8  SF  F 
 
7. Siqueira Lukas 
   6:1 6:2 Vanta Michal
8. (9-16)Vanta Michal 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Kostolný Sebastián 
   Kostolný Sebastián
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Hvorecký Maxim 
   2:0 skrHvorecký Maxim
12. Štancel Nicolas 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Princ Matúš 
   6:1 6:2 Princ Matúš
14. Klačanský Šimon 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Valuh Boris 
   Valuh Boris
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Krajčír Samuel Alexander 
   Krajčír Samuel Alexander
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Fleischmann Jakub 
   6:1 6:0 Križan Richard
20. Križan Richard 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Šišovský Alexander 
   6:3 6:2 Rendek Jakub
22. Rendek Jakub 64  32  16  8  SF  F 
 
23. odhlásený 1 po vyžrebovaní 
   skrStrompf Marko
24. (9-16)Strompf Marko 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Tóth Michal 
   Tóth Michal
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Jureňa Martin 
   6:3 6:1 Kašprišin Alex
28. Kašprišin Alex 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Sirota Daniel 
   6:3 6:1 Pagáč Lukáš
30. Pagáč Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Valalik Christián
32. (5-8)Valalik Christián 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Lukáč Peter
34. (5-8)Lukáč Peter 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Krnáč Lukas 
   1:6 6:4 6:1 Krnáč Lukas
36. Pavlysh Oleh 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Papuščák Matúš 
   6:0 6:0 Krajčovič Tomáš
38. Krajčovič Tomáš 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Gibala Dominik
40. (9-16)Gibala Dominik 64  32  16  8  SF  F 
 
41. (9-16)Lackovič Samuel 
   6:1 6:1 Lackovič Samuel
42. Massalkhi Daniel 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Buocik Ján 
   6:1 6:3 Vrana Erik
44. Vrana Erik 64  32  16  8  SF  F 
 
45. Bariak Jakub Emil 
   6:1 6:1 Bariak Jakub Emil
46. Rusnák Jakub 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Frič Martin
48. (3-4)Frič Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Kollár Markus
50. (5-8)Kollár Markus 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Andel Adam 
   6:3 7:5 Jendrejský Nicolas
52. Jendrejský Nicolas 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Bartovič Marko 
   6:1 3:6 6:4 Gróf Leonard
54. Gróf Leonard 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Mačej Dominik
56. (9-16)Mačej Dominik 64  32  16  8  SF  F 
 
57. (9-16)Horváth Lukáš 
   6:0 6:0 Horváth Lukáš
58. Košťany Patrik 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Maruščák Tomáš 
   6:2 5:2 skrMaruščák Tomáš
60. Bartovic Artur 64  32  16  8  SF  F 
 
61. Kováčik Juraj 
   6:4 6:2 Kováčik Juraj
62. Šimunič Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Bobošík Martin
64. (2)Bobošík Martin 64  32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Názov turnaja:CHIROSAN CUP
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:11
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:14.06.2021 Termín do:18.06.2021
Kontakt:Andrej Bartovic
Kontakt tel.:mobil - 0905645074,
Kontakt e-mail:bartovic@abcontact.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci6432-13.06.2021 9:00TK Kúpele Piešťany

Poznámky:

Turnaj sa z pôvodného termínu (16. - 21.6.2021) prekladá na termín 14. - 18.6.2021.
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Baláž Milan, ZVR: Orviský Ivan



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk