www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Matunák Martin 
   6:0 6:0 Matunák Martin
2. Krahulec Martin 32  16  8  SF  F 
 
3. Sloboda Leon 
   6:0 6:0 Sloboda Leon
4. Gombár Adam 32  16  8  SF  F 
 
5. Mačej Dominik 
   7:5 6:3 Mačej Dominik
6. Tóth Michal 32  16  8  SF  F 
 
7. Petráško Matúš 
   7:6(5) 5:5 skrPetráško Matúš
8. (5-8)Glos Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Bekéni Marko 
   6:3 6:2 Bekéni Marko
10. Zavacký Peter 32  16  8  SF  F 
 
11. Richter Patrik 
   6:0 6:1 Maruniak Matej
12. Maruniak Matej 32  16  8  SF  F 
 
13. Danko Peter 
   6:3 6:1 Danko Peter
14. Kardoš Alex 32  16  8  SF  F 
 
15. Rendek Jakub 
   6:2 6:4 Vasky Jakub
16. (5-8)Vasky Jakub 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Dióssy Šimon 
   1:6 6:2 6:0 Dióssy Šimon
18. Srpoň Martin 32  16  8  SF  F 
 
19. Mikuš Michal 
   6:0 7:5 Mikuš Michal
20. Roman Filip 32  16  8  SF  F 
 
21. Bobošík Martin 
   6:3 6:1 Čech Alex
22. Čech Alex 32  16  8  SF  F 
 
23. Chmelár Timotej 
   6:4 6:1 Chmelár Timotej
24. (3-4)Chren Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Kriško Radovan 
   6:1 6:1 Kriško Radovan
26. Valalik Christián 32  16  8  SF  F 
 
27. Frič Martin 
   7:6(3) 6:1 Fano Alex Adam
28. Fano Alex Adam 32  16  8  SF  F 
 
29. Trojan Samuel 
   6:3 6:1 Jabcon Richard
30. Jabcon Richard 32  16  8  SF  F 
 
31. Karas Jozef 
   6:0 6:0 Bairo Dylan
32. (2)Bairo Dylan 32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:11.01.2020 Termín do:14.01.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-10.01.2020 9:00STZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
nominačné kritériá na halové ME družtiev 2020
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk