www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Dióssy Šimon 
   Dióssy Šimon
2. BYE 32  16  8  SF  F 
 
3. Plencner Johannes 
   6:0 6:0 Turóci Timotej
4. Turóci Timotej 32  16  8  SF  F 
 
5. Jura Michal 
   6:3 6:1 Kašprišin Alex
6. Kašprišin Alex 32  16  8  SF  F 
 
7. Valalik Christián 
   6:3 7:5 Valalik Christián
8. (5-8)Šuchter Martin 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Lipa Lukáš 
   Lipa Lukáš
10. BYE 32  16  8  SF  F 
 
11. Rendek Jakub 
   6:1 6:0 Rendek Jakub
12. Goffa Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
13. Vanta Michal 
   6:1 6:1 Jáger Matúš
14. Jáger Matúš 32  16  8  SF  F 
 
15. Kolodžej Filip 
   6:3 6:3 Kolodžej Filip
16. (5-8)Mato Samuel 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Seliga Filip 
   6:0 6:0 Jabcon Richard
18. Jabcon Richard 32  16  8  SF  F 
 
19. Antal Adam 
   6:4 6:1 Lupták Richard
20. Lupták Richard 32  16  8  SF  F 
 
21. Petrik Martin 
   6:1 6:0 Petrik Martin
22. Tarr Sebestyén 32  16  8  SF  F 
 
23. BYE 
   Gallo Peter
24. (3-4)Gallo Peter 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Turek Sebastian 
   6:0 6:0 Turek Sebastian
26. Princ Matúš 32  16  8  SF  F 
 
27. Karandušovský Nicolas 
   6:1 6:2 Horváth Lukáš
28. Horváth Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
29. Zavacký Peter 
   7:6(5) 6:7(3) 6:4 Zavacký Peter
30. Lukáč Peter 32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Vasky Jakub
32. (2)Vasky Jakub 32  16  8  SF  F 
 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110072 - Tenisová akadémia Prešov
Názov turnaja:TAPO CUP
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:3
Miesto konania (adresa dvorcov):Šturova ulica
Zástupca rozhodcu:Palovič Peter (B)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Jozef Maras
Kontakt tel.:mobil - 0911299391,
Kontakt e-mail:tennista16@post.cz
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00VsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Palovič Peter



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk