www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Mikuš Michal 
   6:2 6:1 Mikuš Michal
2. Korgo Denis 32  16  8  SF  F 
 
3. Tóth Michal 
   6:4 6:3 Tóth Michal
4. Jasenák Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
5. Vozár Samuel 
   6:1 6:2 Bobošík Martin
6. Bobošík Martin 32  16  8  SF  F 
 
7. Tóth Tomáš 
   6:1 6:0 Srpoň Martin
8. (5-8)Srpoň Martin 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Danko Peter 
   6:4 7:6(2) Danko Peter
10. Krajčír Samuel Alexander 32  16  8  SF  F 
 
11. Lackovič Samuel 
   6:1 5:7 10:1 Lackovič Samuel
12. Jendrejský Nicolas 32  16  8  SF  F 
 
13. Frátrik Adam 
   6:0 6:1 Konderla Filip
14. Konderla Filip 32  16  8  SF  F 
 
15. Vavro Timotej 
   6:2 6:1 Fano Alex Adam
16. (5-8)Fano Alex Adam 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Kardoš Alex 
   6:0 4:6 10:8 Kardoš Alex
18. Štefány Jakub 32  16  8  SF  F 
 
19. Horváth Timur 
   7:5 6:4 Gyén Gabriel
20. Gyén Gabriel 32  16  8  SF  F 
 
21. Kollár Markus 
   6:3 6:1 Kollár Markus
22. Žikla Kristián 32  16  8  SF  F 
 
23. Urbánoš Filip 
   6:1 6:0 Balušík Branislav
24. (3-4)Balušík Branislav 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Valko Samuel 
   6:4 6:1 Richter Patrik
26. Richter Patrik 32  16  8  SF  F 
 
27. Frič Martin 
   6:1 7:5 Chmelár Timotej
28. Chmelár Timotej 32  16  8  SF  F 
 
29. Varinský Tibor 
   6:1 7:6(3) Varinský Tibor
30. Fašung Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
31. Kovář Gregor 
   6:0 6:1 Čech Alex
32. (2)Čech Alex 32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka BA
Názov turnaja:HM BRATISLAVA TOUR 2020
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B) Počet dvorcov:4
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková 1, Bratislava 84102
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A)   
Termín od:23.11.2019 Termín do:25.11.2019
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-22.11.2019 8:30Lysáková ulica 1, Ba

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk