www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Matunák Martin 
   Matunák Martin
2. BYE 32  16  8  SF  F 
 
3. Kmeť Jakub 
   6:4 4:6 6:4 Kmeť Jakub
4. Tóth Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
5. Kováč Matej 
   6:1 6:0 Krajčír Samuel Alexander
6. Krajčír Samuel Alexander 32  16  8  SF  F 
 
7. Lackovič Samuel 
   6:2 6:0 Srpoň Martin
8. (5-8)Srpoň Martin 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Čech Alex 
   6:0 6:0 Čech Alex
10. Sýkora Samuel 32  16  8  SF  F 
 
11. Kosáč Šimon 
   6:0 6:0 Tankovič Tomáš
12. Tankovič Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
13. Matušík Lukáš 
   6:0 6:2 Vozár Samuel
14. Vozár Samuel 32  16  8  SF  F 
 
15. odhlásený 1 po vyžrebovaní 
   Richter Patrik
16. (5-8)Richter Patrik 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Valko Samuel 
   6:2 6:2 Valko Samuel
18. Horváth Timur 32  16  8  SF  F 
 
19. Gróf Leonard 
   6:0 6:4 Roman Filip
20. Roman Filip 32  16  8  SF  F 
 
21. Fašung Tomáš 
   6:0 6:1 Konderla Filip
22. Konderla Filip 32  16  8  SF  F 
 
23. Jendrejský Nicolas 
   6:1 6:4 Danko Peter
24. (3-4)Danko Peter 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Štefány Jakub 
   6:0 6:0 Štefány Jakub
26. Bartovič Marko 32  16  8  SF  F 
 
27. Fiala Adam 
   6:1 6:2 Kucharek Filip
28. Kucharek Filip 32  16  8  SF  F 
 
29. Culák Alexander 
   6:2 6:2 Ferenčík Michal
30. Ferenčík Michal 32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Chren Lukáš
32. (2)Chren Lukáš 32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - Právnik -TŠ Trčka & Kurek BA
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:4
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo nám. č.6 Bratislava Peteržalka
Zástupca rozhodcu:Sirota Peter (C)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Mgr. Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00BTZ

Poznámky:

Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ, BTZ a Bratislavským samosprávnym krajom.
rozpis, organizačný výbor, časový program, harmonogram na sobotu, správa
VR: Nemec Michal, ZVR: Sirota Peter



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk