www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Matunák Martin 
   6:0 6:0 Matunák Martin
2. Pleško Richard 32  16  8  SF  F 
 
3. Gyén Gabriel 
   3:6 6:4 10:4 Slašťan Tomáš
4. Slašťan Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
5. Bobošík Martin 
   6:4 6:1 Valuh Boris
6. Valuh Boris 32  16  8  SF  F 
 
7. Gombár Adam 
   6:2 6:2 Mikuš Michal
8. (5-8)Mikuš Michal 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Dióssy Šimon 
   6:1 6:1 Dióssy Šimon
10. Kollár Markus 32  16  8  SF  F 
 
11. Frič Martin 
   6:3 6:4 Frič Martin
12. Krajčír Samuel Alexander 32  16  8  SF  F 
 
13. Fašung Tomáš 
   1:6 6:3 10:5 Fašung Tomáš
14. Žembery Martin 32  16  8  SF  F 
 
15. Rendek Jakub 
   6:1 6:1 Čech Alex
16. (5-8)Čech Alex 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Maruniak Matej 
   6:2 6:1 Maruniak Matej
18. Lupták Richard 32  16  8  SF  F 
 
19. Gibala Dominik 
   6:2 6:2 Gibala Dominik
20. Frátrik Adam 32  16  8  SF  F 
 
21. Horváth Lukáš 
   6:1 6:0 Horváth Lukáš
22. Trnavský Dominik 32  16  8  SF  F 
 
23. Lihocký Richard 
   6:1 6:0 Kriško Radovan
24. (3-4)Kriško Radovan 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Vasky Jakub 
   6:1 6:1 Vasky Jakub
26. Karas Jozef 32  16  8  SF  F 
 
27. Tóth Michal 
   4:6 6:0 10:7 Danko Peter
28. Danko Peter 32  16  8  SF  F 
 
29. Pajtáš Dávid 
   6:1 6:0 Pajtáš Dávid
30. Verbovský Martin 32  16  8  SF  F 
 
31. Paľko Adam 
   6:2 6:0 Bekéni Marko
32. (2)Bekéni Marko 32  16  8  SF  F 
 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Köberling Karol (A) Počet dvorcov:2
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Zástupca rozhodcu:Homolová Jana (B)   
Termín od:18.01.2020 Termín do:21.01.2020
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-17.01.2020 12:00LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Köberling Karol, ZVR: Homolová Jana



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk