www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Markovič Matej 
   6:2 6:0 Markovič Matej
2. Kriško Radovan 32  16  8  SF  F 
 
3. Medveď Maroš 
   6:0 6:4 Guzmický Dominik
4. Guzmický Dominik 32  16  8  SF  F 
 
5. Chren Lukáš 
   6:2 6:3 Chren Lukáš
6. Štefány Jakub 32  16  8  SF  F 
 
7. Dióssy Šimon 
   6:1 6:0 Polák David
8. (5-8)Polák David 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Poklemba Filip 
   6:1 6:1 Poklemba Filip
10. Pös Matej 32  16  8  SF  F 
 
11. Bekéni Marko 
   7:5 6:4 Bekéni Marko
12. Deen Mojmír 32  16  8  SF  F 
 
13. Bíly Pavol 
   7:5 6:4 Bíly Pavol
14. Hanušovský Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
15. Kardoš Alex 
   6:2 6:1 Hlivjak Oliver
16. (5-8)Hlivjak Oliver 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Fičor Oskar 
   6:4 6:4 Kratka Maximilian
18. Kratka Maximilian 32  16  8  SF  F 
 
19. Juranka Jakub 
   6:2 6:1 Haľko Gregor
20. Haľko Gregor 32  16  8  SF  F 
 
21. Matunák Martin 
   6:2 6:0 Matunák Martin
22. Vasky Jakub 32  16  8  SF  F 
 
23. Bairo Dylan 
   6:4 6:2 Balaščák Daniel
24. (3-4)Balaščák Daniel 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Kubiš Jakub 
   6:3 5:7 6:3 Solčan Adam
26. Solčan Adam 32  16  8  SF  F 
 
27. Madej Jakub 
   6:1 6:1 Madej Jakub
28. Kurčík Adam 32  16  8  SF  F 
 
29. Babušík Adam 
   6:1 6:3 Babušík Adam
30. Lübeck Filip 32  16  8  SF  F 
 
31. Jánošík Timotej 
   6:0 6:2 Dráb Filip
32. (2)Dráb Filip 32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:2
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B2)   
Termín od:12.01.2019 Termín do:15.01.2019
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-12.01.2019 09:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Ivan Orviský



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk